Neler Yeni

Çözüldü✓ İphone 11 Rastgele Kapanıp açılıyor

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Kerem Çavuş
Telefona son zamanlar bir şey oldu kendi kendine kapanıyor kapandıktan sonra da kafasına göre 5 6 saat sonra açılıyor , resleme kombinasyonu yaptığımda herhangi bir tepki vermiyor , neyden kaynaklı olabilir ? güvenip götürebileceğim telefoncu da yok ne yapmamı önerirsiniz

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Şahin
Kısa devre olabilir. Bende de kullanınca kapanıp açılıyordu kendi kendine. Şarj soketi kısmında kısa devre yapmış. Telefoncuya yaptırmıştım. Telefoncuya da göstermekten başka sana net cevap veren olmaz.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Kerem Çavuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısa devre olabilir. Bende de kullanınca kapanıp açılıyordu kendi kendine. Şarj soketi kısmında kısa devre yapmış. Telefoncuya yaptırmıştım. Telefoncuya da göstermekten başka sana net cevap veren olmaz.
mantıklı hocam olabilir , maliyeti ne olmuştu acaba

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
fppro bi danış istersen

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gökhan
Alakası olmayabilir ama diğer arkadaşlarada fikir olsun diye yazıyorum,

Kankamında 11 vardı donup ekranda hiç bir işlem yapamıyordun. Garantisi vardı 11 lerde o tarz kronik bir şey oldugunu söyleyip yazılım güncellemişlerdi .

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Kerem Çavuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alakası olmayabilir ama diğer arkadaşlarada fikir olsun diye yazıyorum,

Kankamında 11 vardı donup ekranda hiç bir işlem yapamıyordun. Garantisi vardı 11 lerde o tarz kronik bir şey oldugunu söyleyip yazılım güncellemişlerdi .
apple servisinde mi güncellediler yoksa herhangi bir telefoncuda mı

İnsaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf gündoğan
Telefona son zamanlar bir şey oldu kendi kendine kapanıyor kapandıktan sonra da kafasına göre 5 6 saat sonra açılıyor , resleme kombinasyonu yaptığımda herhangi bir tepki vermiyor , neyden kaynaklı olabilir ? güvenip götürebileceğim telefoncu da yok ne yapmamı önerirsiniz
Benim telefonumda su geçirmişti kendi kendine kapanıp açılıp duruyordu sürekli sonra telefoncuya götürdüğümde kısa devre yapmış olduğunu söylemişti ve bir kablo değişimi yapmıştı telefon içinden maliyeti de 180 dolar civarı tutmuştu o zaman için 3000 TL'ye halletmiştim. Bu arada bence fbbpro ya danışma çünkü çok uzun sürüyor servis süreleri direk telefoncuya götür en iyisi tabii ki apple servisten sonra.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Görkem çetinkaya
Garanti yok mu ? Yoksa fppro en mantıklısı

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Görkem çetinkaya
Bitti malesef , bir arkadaş sürecin çok uzun olduğunu söyledi benim de aciliyetim var
Anladım mantıklı olan hızlıca fppro vs götürmek.Panel ile ilgili problem de olabilir işlemci ile ilgili de olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi de telefon ısınıp mi kapanıyor dikkat ettiniz mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,853
İsim
Kerem Çavuş
Anladım mantıklı olan hızlıca fppro vs götürmek.Panel ile ilgili problem de olabilir işlemci ile ilgili de olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi de telefon ısınıp mi kapanıyor dikkat ettiniz mi?
ilk başta ben de sıcaklardan dolayı mı yapıyor diye düşündüm ama yok direkt kafasına göre kapanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,950
Üyeler
147,250
Son üye
Hüzünlükurbaga
Top Bottom