Neler Yeni

iphone 11'den 13 mü geçeyim 14 mü

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Piyade Tüfekleri - Av Tüfekleri
Instagram
zeynelhm
ben yurt dışı 15 pro max kullanıyorum 13 14e vericeğin paraya 15 pro yada pro max al fiyatları 40k 15 pro max yılda 8 ay kullanırsın şebeke bağlanmaz sadece whatsappdan ararsın
yurt dışı telefonlarda 8 ay normal arıyoruz sonrası wp dimi? 4ay başka çare var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Emre
yurt dışı telefonlarda 8 ay normal arıyoruz sonrası wp dimi? 4ay başka çare var mı
Kusura bakmayın şimdi gördüm evet wpden arama alınıyor şöyle söyleyim 8 ay kullandıktan sonra iphone bir cihaz daha alın trden 6 7 8 fark etmez ona takın sim kartını taktıktan sonra mobil interneti paylaşamya tıklayın kendi kullandığınız telefonu o internete bağlayın ve iki telefonada aynı icloud hesabını girin ikisininde yan yana taşıyınca yurt dışı telefonda çağrı geliyor o yurt dışı cihazdan arama yapılır mı bilemem diğerki telefonuda sessize alın yanınızda taşırken yurtdışı telefonu böyle kullanabilirsiniz eğer 2024 nisan ayında telefonu açtıysanız 8 ay olduğunda ocaga gelir ve ocaktan ağustosa kadar yani kapanmadan 16 ay boyunca kullanabilirsiniz. başka bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
Kusura bakmayın şimdi gördüm evet wpden arama alınıyor şöyle söyleyim 8 ay kullandıktan sonra iphone bir cihaz daha alın trden 6 7 8 fark etmez ona takın sim kartını taktıktan sonra mobil interneti paylaşamya tıklayın kendi kullandığınız telefonu o internete bağlayın ve iki telefonada aynı icloud hesabını girin ikisininde yan yana taşıyınca yurt dışı telefonda çağrı geliyor o yurt dışı cihazdan arama yapılır mı bilemem diğerki telefonuda sessize alın yanınızda taşırken yurtdışı telefonu böyle kullanabilirsiniz eğer 2024 nisan ayında telefonu açtıysanız 8 ay olduğunda ocaga gelir ve ocaktan ağustosa kadar yani kapanmadan 16 ay boyunca kullanabilirsiniz. başka bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz
aynı icloud hesabına bağlayınca yurtdışı cihazla konuşabiliyor muyum yani? arayabiliyor muyum o şekilde

Palo DAYI

80+ Gold
16 ay sonunda ne oluyor pekı
bıde sarı sıtede paramguvendeyle bırcok ılan war guven olurmu
sız nasıl aldınız acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Emre
16 ay sonunda ne oluyor pekı
bıde sarı sıtede paramguvendeyle bırcok ılan war guven olurmu
sız nasıl aldınız acaba?
Ben kendimde satıyorum bütün iphone cihazlar var sarı siteden alır mısınız bilmem orası size kalmış ben ıraktan getittiriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı icloud hesabına bağlayınca yurtdışı cihazla konuşabiliyor muyum yani? arayabiliyor muyum o şekilde
Evet cihazla konuşabilirsin ama arayabiliyor musun onu pek bir bilgim yok

zeynelhm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Zeynel Ham
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
zeynelhm
Ben kendimde satıyorum bütün iphone cihazlar var sarı siteden alır mısınız bilmem orası size kalmış ben ıraktan getittiriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet cihazla konuşabilirsin ama arayabiliyor musun onu pek bir bilgim yok
sarı siteden ilan atar mısın bakayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,225
Üyeler
155,224
Son üye
aried