Neler Yeni

🔥İndirim İPHONE 12 64GB 24559TL

serhatkara34

80+ Bronze
25000'e 3 yıllık 64 GB IPhone almak yerine 28000'e 256 GB Galaxy S23 veya 21500'e Galaxy S23 FE alınır.
ben bizzat gidip baktım bırak s23 ü s23ultra bile traş makinası gibi resim çekiyor ne olursa olsun hiç biri iphone olamayacak inanmayan gitsin mediamarkete teknosaya kendi baksın

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
C Ş
ben bizzat gidip baktım bırak s23 ü s23ultra bile traş makinası gibi resim çekiyor ne olursa olsun hiç biri iphone olamayacak inanmayan gitsin mediamarkete teknosaya kendi baksın
Tamam siz gidin IPhone alın kimse kimseye karışmıyor. Bir şey dediğimiz de yok. İsteyen istediğini alsın. Sadece tavsiye verdik.

Ama benim görüp deneyimlediğim kadarıyla IPhone sahipleri çektiği bir fotoğrafı Galaxy S serisi ile çekilen aynı fotoğrafla karşılaştırınca Galaxy'nin fotoğrafının daha iyi çektiğini söyleyip şaşırıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca DxOMark Camera V5 puanlarında;
S23 --> 133 Puan
S23 FE --> 127 Puan
iPhone 12 --> 117 Puan
puan almış.

Son düzenleme:

serhatkara34

80+ Bronze
Tamam siz gidin IPhone alın kimse kimseye karışmıyor. Bir şey dediğimiz de yok. İsteyen istediğini alsın. Sadece tavsiye verdik.

Ama benim görüp deneyimlediğim kadarıyla IPhone sahipleri çektiği bir fotoğrafı ve Galaxy S serisi ile çekilen aynı fotoğrafla karşılaştırınca Galaxy'nin fotoğrafının daha iyi çektiğini söyleyip şaşırıyorlar.
2. hattım için samsung s23 almaya gittim geçen bostancı vatan indiriminden baktım leş gibi pastel boya ile yapılmış resim gibi bir resim videolarda iphone 15 ile kıyaslanıyor gidip bakın iphone 11 le belki mücadele eder merak edip s23 ultra s24 ultraya baktım onlarda aynı çok kötüydü kameraları tek güzel yanları ekranları çok parlak ekstra parlaklık diye bir özellikleri var o gerisi boş

şahin doğan

80+ Platinum
S23 --> 133 Puan
S23 FE --> 127 Puan
iPhone 12 --> 117 Puan
puan almış.
Sadece net puanlara bakma.
1714054212873.png
1714054222990.png
1714054308074.png

S23 Fe'nin yüksek almasının nedeni Zoom. Ben Dxomark'a güvenmiyorum orası ayrı.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
C Ş
2. hattım için samsung s23 almaya gittim geçen bostancı vatan indiriminden baktım leş gibi pastel boya ile yapılmış resim gibi bir resim videolarda iphone 15 ile kıyaslanıyor gidip bakın iphone 11 le belki mücadele eder merak edip s23 ultra s24 ultraya baktım onlarda aynı çok kötüydü kameraları tek güzel yanları ekranları çok parlak ekstra parlaklık diye bir özellikleri var o gerisi boş
Tamam siz alabilirsiniz iPhone, bir şey demiyorum ki. Tavsiye sadece. Hangisini beğeniyorsanız onu alın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,385
İsim
uwu
a14 bionic çip e kötü denmez çünkü 8gen1 dengi bir işlemci .

android ile instada foto atınca neredeyse kayıp olmuyor yeni android telefonların çoğunda ama videoda kayıp yaşanıyor.

s23 çok daha kaliteli ama tasarım olarak a34ten fark yok görselde ama metaryel kalitesi çok daha iyi

s23 pastel boya gibi asla çekmiyor reklendirme var ama gelipte o kadar bir premium cihaza bunu demek hakarettir.

ip12 bence tek eksisi 60hz ekran ama normal kullanıcı için aşırı önemli mi tartışılır.

serhatkara34

80+ Bronze

Ama benim görüp deneyimlediğim kadarıyla IPhone sahipleri çektiği bir fotoğrafı Galaxy S serisi ile çekilen aynı fotoğrafla karşılaştırınca Galaxy'nin fotoğrafının daha iyi çektiğini söyleyip şaşırıyorlar.

S23 --> 133 Puan
S23 FE --> 127 Puan
iPhone 12 --> 117 Puan
puan almış.
o site gerçekleri yansıtmıyor 15 pro max le listedeki telefonları yan yana tut anlarsın ne demek istediğimi

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
C Ş
Sadece net puanlara bakma.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
S23 Fe'nin yüksek almasının nedeni Zoom. Ben Dxomark'a güvenmiyorum orası ayrı.
Sadece kamera için telefon alacaksan zaten alma telefon. Diğer genel özellikleri de işin içine katıp F/P olarak Galaxy alınır diyorum ben.

3 yıl sonra 10fps oyun oynayınca gelen pişmanlık hissi.
S9 6 yıllık cihaz bu arada. (Video bu mesajı yazdığım tarih itibari ile 18 saat önce atılmış.)

25000'e 64 GB cihaz alıp cam gibi fotoğraf-video çekip de az uygulama yüklemek zorunda kalıp ve az fotoğraf-video çekmek zorunda kaldıktan sonra ne anlayacaksın. Bir taraf iyi iken diğer taraf seni kısıtlayacak. Yine bir şey anlamayacaksın. Dengeli şekilde dağıtılmış F/P ürün almak daha iyi.

Son düzenleme:

serhatkara34

80+ Bronze
Sadece kamera için telefon alacaksan zaten alma telefon. Diğer genel özellikleri de işin içine katıp F/P olarak Galaxy alınır diyorum ben.

S9 6 yıllık cihaz bu arada. (Video bu mesajı yazdığım tarih itibari ile 18 saat önce atılmış.)

25000'e 64 GB cihaz alıp cam gibi fotoğraf-video çekip de az uygulama yüklemek zorunda kalıp ve az fotoğraf-video çekmek zorunda kaldıktan sonra ne anlayacaksın. Bir taraf iyi iken diğer taraf seni kısıtlayacak. Yine bir şey anlamayacaksın. Dengeli şekilde dağıtılmış F/P ürün almak daha iyi.
ben 15 pro max kullanıyorum param olmasada android almazdım bunu anlatmaya çalıştım düşük olsun iphone olsun hiç biri yerini tutmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,822
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom