Neler Yeni

Iphone 12 vs Yurtdışı Iphone 15

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,797
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam apple geçmek istiyorum ya yoksa server kayıtlı s23 ultralar falan var ama ios taraftarıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beklenir mi beklenir hocam, kayıt ücretini 30k yaptılarsa bunu da yaparlar. Dediğiniz gibi 12 daha mantıklı o zaman. Teşekkürler.
Hocam benim arkadaş telefoncu kendisi Yd olarak samsunglara bulaşma diyor bana
Yd alıcaksan telefonculara bak güvenebileceğin bir telefoncu bulursan al elden yd cihaz alma fatura kesemeyeceğinden herhangi bir durumda karşında muhattap bulamayabilirsin bunlarla başım ağrımasın diyorsan eğer iphone 12 bakabilirsin ip 12 de güncelleme desteği kesilse dahi kullanılabilecek bir telefon uygulama desteği kesilene kadar kullanabilirsiniz

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam benim arkadaş telefoncu kendisi Yd olarak samsunglara bulaşma diyor bana
Yd alıcaksan telefonculara bak güvenebileceğin bir telefoncu bulursan al elden yd cihaz alma fatura kesemeyeceğinden herhangi bir durumda karşında muhattap bulamayabilirsin bunlarla başım ağrımasın diyorsan eğer iphone 12 bakabilirsin ip 12 de güncelleme desteği kesilse dahi kullanılabilecek bir telefon uygulama desteği kesilene kadar kullanabilirsiniz
Öyle güvenebileceğim bir yer yok o zaman yurtiçi 12 alayım. Teşekkürler ❤️

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
Ben yurt dışı 15 tercih ederdim. Ufak ufak'da kenara para atıp kayıt etme ücretini çıkarsan bir sıkıntı kalmaz. Bu süre muhabbetinde de şuanlık sıkıntı yok, olacağını da sanmıyorum ama belli olmaz. Yine yurt içi 12 de üzmez.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ben yurt dışı 15 tercih ederdim. Ufak ufak'da kenara para atıp kayıt etme ücretini çıkarsan bir sıkıntı kalmaz. Bu süre muhabbetinde de şuanlık sıkıntı yok, olacağını da sanmıyorum ama belli olmaz. Yine yurt içi 12 de üzmez.
Hocam daha telefona para harcamak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkesin değerli yorumları için teşekkür ederim, yurtiçi 12 alacağım karar verdim.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Batın Köse
Bütçem maksimum 27k ya kadar çıkıyor, yurt içi alınırsa iPhone 12 yurt dışı alınırsa düz 15 geliyor sanırım. Ne alınmalı? Sizin tavsiyeniz nedir?
bu tarihlerde alırsan iPhone 15 i 16 ay bir ücret ödemeden kullanabilirsin ancak piyasada çok toplama cihaz var iPhone 12 ise tertemiz kafanı ağrıtmaz bir cihaz yine tercih senin.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
bu tarihlerde alırsan iPhone 15 i 16 ay bir ücret ödemeden kullanabilirsin ancak piyasada çok toplama cihaz var iPhone 12 ise tertemiz kafanı ağrıtmaz bir cihaz yine tercih senin.
1 kere alıp uzun zamanlar kullanmak istiyorum onun için kafam rahat olsun düz 12 alayım geçeyim.

Top Bottom