Neler Yeni

İphone 13 alınır mı?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Merhabalar, İphone 13 hakkında bilgi verirmisiniz?
Kamera performansı benim için çok önemli çünkü İnstagram'da story ve post atıyorum bu yüzden kamera iyi olması lazım ve beni bir kaç sene götürmesi lazım.
Bu telefon yaz tatilinin sonlarına okulların açılmasına doğru fiyatı artar mı düşer mi?
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
ben 2 senedir kullanıyorum kamerası cam gibi asla üzmez performansı da çok iyidir fiyatlar hakkında bir bilgim yok her şey olabilir ben 25 bine almıştım zamanında

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
Hocam kasası kaliteden yoksun kamerası ip7 bilemedin ip8 in kalitesi ama oyun performansı muhteşem kaliteli kılıf kullanırsan seni memnun eder kamera tarafında çok çok bir beklenti de bulunma
ztn ben kamerayı çok takmadığım için aldım artık telefon oyunları oynucam o yüzden aldım şarzı nasıl gider

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
Monster kötü yaw, excalibur kaşarlı tostunu değişmem hiçbir şeye
Doğru baba mesleğini aldıklarını okudum bir makalede monster ve casperin ama anlasamamislar tostçu intelin dükkanı 2 ye böldüler diye biliyorum(!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ztn ben kamerayı çok takmadığım için aldım artık telefon oyunları oynucam o yüzden aldım şarzı nasıl gider
Uzun süre denemedim hocam ama rahat 1 günü çıkaracağını düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
Doğru baba mesleğini aldıklarını okudum bir makalede monster ve casperin ama anlasamamislar tostçu intelin dükkanı 2 ye böldüler diye biliyorum(!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süre denemedim hocam ama rahat 1 günü çıkaracağını düşünüyorum
hocam peki kaç yıl sorunsuz götürürür

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
hocam peki kaç yıl sorunsuz götürürür
Bilmiyorum xiomi yazılımla herşeyi bozduğu için neredeyse a15 bionic gücünde olan bir soc(CPU) yu ters takla attirabilir ama rahat 4 yıl goturecegini düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
Bilmiyorum xiomi yazılımla herşeyi bozduğu için neredeyse a15 bionic gücünde olan bir soc(CPU) yu ters takla attirabilir ama rahat 4 yıl goturecegini düşünüyorum
hocam 4 5 yıl götürürse iyi sipariş etmişim birde konu dağıldı ama benim kargo her zaman aynı yerde gözüküyor 4 saattir aynı caddede adam da

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
hocam 4 5 yıl götürürse iyi sipariş etmişim birde konu dağıldı ama benim kargo her zaman aynı yerde gözüküyor 4 saattir aynı caddede adam da
Güncellememistir yada konumu kapatmıştır onların ayrı bir uygulaması var

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
Top Bottom