Neler Yeni

iPhone 13 kılıf ve kırılmaz cam önerisi

B0ateng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Görkem gün
10 gün önce iPhone 13 aldım . Kurulmaz cam ve kılıflar apple da çok pahalı ikisi için bütçem 500~600 arası

Aynı konu var ama etkileşimi az diye ben paylaşıyorum

EfoWars

80+ Bronze

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,324
İsim
Kerem Çavuş
aynı durumda kaldım herhangi bir telefoncudan ikisini almak internete göre daha ucuza geliyo kılıfı 150 civarına fena olmayan bir şey alıp kalanla da spigen ekran koruyucu aldım senle aynı bütçeye denk geldi

B0ateng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Görkem gün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı durumda kaldım herhangi bir telefoncudan ikisini almak internete göre daha ucuza geliyo kılıfı 150 civarına fena olmayan bir şey alıp kalanla da spigen ekran koruyucu aldım senle aynı bütçeye denk geldi
Güzel seçenekler var aslında ben şuan cevap gelmedi 1 ay kullandım en son gittim toplam 280 TL ye telefoncudan taktırdım hem arka hem ön için
Ama çok işe yarayacağını düşünmüyorum .
Set olur sadece ekran da olur ayrı ayrı link te alabilirim parasını geçtim 28k verdiğim şeyin ekranı çizilsin istemiyorum bi kılıf aldım gerçekten güzel ama çok basit vursam kırılacak sert ama ince .

EfoWars

80+ Bronze
Güzel seçenekler var aslında ben şuan cevap gelmedi 1 ay kullandım en son gittim toplam 280 TL ye telefoncudan taktırdım hem arka hem ön için
Set olur sadece ekran da olur ayrı ayrı link te alabilirim parasını geçtim 28k verdiğim şeyin ekranı çizilsin istemiyorum bi kılıf aldım gerçekten güzel ama çok basit vursam kırılacak sert ama ince .
hocam kalite vb önemsizse telefoncudan alın tabi ama o kadar paraya verseydim spigenden kaliteli bir şey alırdım şahsen.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,324
İsim
Kerem Çavuş
Arka için gerek yok bence genelde kılıfların içi artık kadife oluyor , bu magsafe kılıfların sahteleri cidden parasına göre baya kaliteli oluyo ama telefon köşeli olmasına rağmen biraz kalın oluyo kullanım az da olsa zorlaşıyo tercih sana kalmış

B0ateng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Görkem gün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım teşekkür ederim young kit kılıflarına da baktım şimdi bilmiyorum ay sonu para gelince artık :)

Top Bottom