Neler Yeni

iPhone 13 Pro vs iPhone 15

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Bütçe
50000
50K bütçe var ne almalıyım sizce? Android kesinlikle istemiyorum. 15'i daha çok beğendim. En önemli unsur kamera.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güncellik konusundan bile 15 alınmalı bence pro ne kadar iyi olursa olsun ne kadar fark atarsa atsın sonuçta 2 model altı
Ben de o şekilde düşünüyorum dxomark , geekbench ve antutuda 15 fark atıyor. Oyun vs. hiç işim yok zaten 120 hz ekran çok fark etmez bence sadece kamera ve günlük kullanım için alıyorum. 15i daha mantıklı buldum. @şahin doğan

şahin doğan

80+ Platinum
13 Pro benim gözümde hala 15'in önünde ama 15'in ekranı, hareket modu, ön kamerası, güncel olması daha iyi olur senin için. 120 Hz bir cihazdan geçmiyorsan 60 Hz'de sıkıntı yaratmaz. Sıfır olması da başka bir +.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
13 Pro benim gözümde hala 15'in önünde ama 15'in ekranı, hareket modu, ön kamerası, güncel olması daha iyi olur senin için. 120 Hz bir cihazdan geçmiyorsan 60 Hz'de sıkıntı yaratmaz. Sıfır olması da başka bir +.
60 hz androidden geçiyorum oyun sadece clash of clansa bakıyorum 2-3 günde bir. Şu anki Samsungun kamerası çok kötü olduğu için değiştireyim dedim. Instagram çok önemli

şahin doğan

80+ Platinum
60 hz androidden geçiyorum oyun sadece clash of clansa bakıyorum 2-3 günde bir. Şu anki Samsungun kamerası çok kötü olduğu için değiştireyim dedim. Instagram çok önemli
Arka kamerada düz fotoğraf ve videoda yan yana koymadıkça fark hissetmezsin. Ön kamerada 15'in netlemesi vs var orada baya önce geçiyor. Aksiyon modu vs video tarafında daha avantajlı. Mantıklı düşününce 15 daha iyi.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Arka kamerada düz fotoğraf ve videoda yan yana koymadıkça fark hissetmezsin. Ön kamerada 15'in netlemesi vs var orada baya önce geçiyor. Aksiyon modu vs video tarafında daha avantajlı. Mantıklı düşününce 15 daha iyi.
Peki hocam çok teşekkür ederim

Bünyamina

80+ Gold
Iphone 13 yani tadında bir cihaz aslında şuandan itibaren bence 2 sene rahat keyif verecek bir telefon. 15 seni bütçe anlamında soruna sokmazsa 15 de alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
hocam 50k bütçeniz var ise yurtdışı faturalı kapalı kutu 14pro /pro max veya 15pro tercih edebilirsiniz yurt dışına gidip geldiyseniz son 3 ay içinde kayıt yapıtrabilrisiniz 20.000TL ye bende kamera için tercih ettim 14pro max aldım kayıt + telefon toplam 33K ya geldi bana düz iphone modelleri kamera konusunda tatmin etmez kesinlikle bunu belirteyim

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
hocam 50k bütçeniz var ise yurtdışı faturalı kapalı kutu 14pro /pro max veya 15pro tercih edebilirsiniz yurt dışına gidip geldiyseniz son 3 ay içinde kayıt yapıtrabilrisiniz 20.000TL ye bende kamera için tercih ettim 14pro max aldım kayıt + telefon toplam 33K ya geldi bana düz iphone modelleri kamera konusunda tatmin etmez kesinlikle bunu belirteyim
15 yurtdışı da imei kaydıyla beraber aynı fiyata gelmiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
15 yurtdışı da imei kaydıyla beraber aynı fiyata gelmiyor mu?
Düz 15 değil 15pro alırsa 35bin'e 20K kayıt 55K yapıyor. Miles&Smiles kartı kullanıyorsa yada bir tanıdığı varsa uçak biletini çok çok uyguna alabilir yurtdışı git gel için uzun süre kullanılacaksa alınabilir fakat 14pro - 14pro max tercih'de edebilir bütçe problemi var ise o şekilde daha da uyguna gelir piyasada kapalı kutu faturalı olan cihazlara bakmanızı tavsiye ederim A2894 kodlu cihazlar TR'de 1 yıl garanti kapsamında ''Gürgençler'' ve ''TROY store'' gibi apple mağazalarında faturası ile işlem yapılabiliyor herhangi bir durumda önemli bir not Cihaz kayıtlı olması gerekiyor işlem yapılması için bilginiz olsun

thexlone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
14 Pro alın keyfinize bakın.

Mert

80+ Silver
İkisi arasında tartışmasız 15 bence. 14 pro olsa kıyaslanabilirdi ancak şu an 15 çok daha avantajlı.

Top Bottom