Neler Yeni

İphone 14 için ekran koruyucu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuzhan KARAKUŞ
Arkadaşlar selam. Telefonum iphone 14 ekran koruyucu arıyorum. Bu zamana kadar 4-5 tane ekran koruyucu değiştirdim hepsüne toplam nerdeyse 1500 TL para vermişimdir ama ekran koruyucu telefona takılıyken akşamları flashla fotoğraf çektiğimde fotoğraf yeşilimsi ve aşırı bulanık çıkıyor. Bana fotoğrafı bu hale getirmeyen bi koruyucu bildiğiniz varsa söyler misiniz

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Ekran koruyucularda bildiğim kaliteli ürün bir tek spigen var

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Batuhan Divrik
Arkadaşlar selam. Telefonum iphone 14 ekran koruyucu arıyorum. Bu zamana kadar 4-5 tane ekran koruyucu değiştirdim hepsüne toplam nerdeyse 1500 TL para vermişimdir ama ekran koruyucu telefona takılıyken akşamları flashla fotoğraf çektiğimde fotoğraf yeşilimsi ve aşırı bulanık çıkıyor. Bana fotoğrafı bu hale getirmeyen bi koruyucu bildiğiniz varsa söyler misiniz
Fotoğrafı arka kamerayla çekiyorsunuz ekran koruyucuyla ne alakası var ki dediğiniz şeyin onu anlamadım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran koruyucu önerisi isterseniz de blueo markasının ekran koruyucularına bakabilirsiniz ya da spigenin bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Oğuzhan KARAKUŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğrafı arka kamerayla çekiyorsunuz ekran koruyucuyla ne alakası var ki dediğiniz şeyin onu anlamadım hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran koruyucu önerisi isterseniz de blueo markasının ekran koruyucularına bakabilirsiniz ya da spigenin bakabilirsiniz.
Ekran koruyucu dediğim zaman ön kamera ile fotoğraf çektiğimi anlayamıyor musun gerçekten

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Batuhan Divrik
Ekran koruyucu dediğim zaman ön kamera ile fotoğraf çektiğimi anlayamıyor musun gerçekten
Flash diyince arka kameraya gitti direkt aklım. Ön kamera da flash yok zaten ekranı aydınlatıyor o şekilde flash gibi oluyor. Şu ana kadar en net kullandığım ve en beğendim kırılmaz cam kesinlikle blueo kırılmaz cam onu denemenizi tavsiye ederim. Fiyatları biraz pahalı ama değer bence. Eğer o kadar vermem derseniz de spigenin https://www.hepsiburada.com/spigen-...-agl03392-p-HBCV00000UG5BG?magaza=Hepsiburada bu modeline bakabilirsiniz.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
Benks marka almistim 2 li sekilde on kamerayla fotoğraf cekerken dedigin gibi bir sorunla karsilasmiyorum 10 ay falan olmustur kullanali nasil oldu anlamadim dun baktim ekran boyunca bir cizim olusmus ama nasil oldu fikrim yok ama fark etmeden darbe yedirdik herhalde gayet iyi korumus o yönünü de görmüş oldum bu sayede amaci o tabii zaten de begendigim bir urun oldu benks bakilabilir uygunsa ben 2023 haziranda 225 e almisim 2 lisini

Top Bottom