Neler Yeni

Yardım İphone 14 - ps 5-xbox için günü birlik kıbrısa gitmek mantıklı mı

bıraktım

80+ Bronze
Gitmişken Kıbrıs’a git bence daha çok keyif alırsın getirebilirsen alkolde getirirsin hatta gitmişken kumar da patlar orda😀

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
Hocam 100k ile kıbrısa gitmeyi planlıyorum

iPhone 14 pro max
Ps 5
Xbox

Apple watch alacağım önerisi tavsiyesi bilgisi olan biri varmı yurtdışına çıkmış birisi tavsiye verebilir mi işlemler nasıl mantıklı mı giriş çıkışlarda sorun yaşarmıyım gidip ordan almak mantıklı mı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler
hocam ne zaman ve nereden gideceksin beraber gidelim istersen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mantıklı hocam. En basitinden 14 Pro Max in 25 bin TL, Watch ultra için 10 bin TL kâr ediyorsun
hoca
28 inde uçak biletim var kibrisa beraber gideriz istersen 29unda geri dönüş

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Gitmişken Kıbrıs’a git bence daha çok keyif alırsın getirebilirsen alkolde getirirsin hatta gitmişken kumar da patlar orda😀
Öyle olaylarla işim yok be hocam jendkdndkdnd tatil için gitmiyorum işlerim yoğun

hoca

28 inde uçak biletim var kibrisa beraber gideriz istersen 29unda geri dönüş
Hocam duruma bağlı şuan kıbrısa gitmeyebilirim gürcistan daha mantıklı geliyor şuan

hocam cık dırekt gurcıstana daha ucuzdur youtube da vıdeolar var gurcıstan telefon fıyatları dıye ıstersen atayım

hem gurcıstanda %11 mı ne sanırım ıade alıyorsun vergı mı ne oyle bır olayda var
Vergi olayı ne hocam geri mi ödeniyor bana yoksa ülkeye girişte %11 vergi mi vermem gerekiyor

ZorTİnaYtİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Eyupcan
Öyle olaylarla işim yok be hocam jendkdndkdnd tatil için gitmiyorum işlerim yoğun

Hocam duruma bağlı şuan kıbrısa gitmeyebilirim gürcistan daha mantıklı geliyor şuan

Vergi olayı ne hocam geri mi ödeniyor bana yoksa ülkeye girişte %11 vergi mi vermem gerekiyor
kanka batum işini bende düşündüm fakat ayni paraya denk geliy0r belki daha fazla türkiyeden yurt dişi cihaz al üzerine kaydettir ben öyle yapicam

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat

Sana geri ödeniyor vergi attığım video yu izle hocam anlsrsin

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
kanka batum işini bende düşündüm fakat ayni paraya denk geliy0r belki daha fazla türkiyeden yurt dişi cihaz al üzerine kaydettir ben öyle yapicam
Hocam dolar üzerineyse daha uygun olur daha fazla cihazı kendi üzerime nasıl kaydedicem kendi hattım olmalı sadexe kendi hattımı taktığım zaman çalışıyor diye biliyorum ve bişey sorcam ürünü kaydettiğim zaman Türkiye de garantiye gönderebiliyor muyuz

Sana geri ödeniyor vergi attığım video yu izle hocam anlsrsin
O zaman gürcistan çok mantıklı

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
Hocam dolar üzerineyse daha uygun olur daha fazla cihazı kendi üzerime nasıl kaydedicem kendi hattım olmalı sadexe kendi hattımı taktığım zaman çalışıyor diye biliyorum ve bişey sorcam ürünü kaydettiğim zaman Türkiye de garantiye gönderebiliyor muyuz

O zaman gürcistan çok mantıklı
Hocam evet bir ucretini geri veriyorlar attığım video da bahsediyorlar

Bir de aldığın yt cihazlar 1 sene boyunca global garanti süresi oluyor yani 1 sene boyunca garantili burda garantiye verebiliyorsun

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Hocam evet bir ucretini geri veriyorlar attığım video da bahsediyorlar

Bir de aldığın yt cihazlar 1 sene boyunca global garanti süresi oluyor yani 1 sene boyunca garantili burda garantiye verebiliyorsun
Çok iyi o zaman hocam bide şey sorcam bu ps ekran kartı getirsem giriş çıkışta sorun yaşar mıyım - ve mantıklı mı getirtmek

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
Çok iyi o zaman hocam bide şey sorcam bu ps ekran kartı getirsem giriş çıkışta sorun yaşar mıyım - ve mantıklı mı getirtmek
ps ve ekran kartlarında durumu bılmıyorum ps5 getırceksen kutusunu vs at oyle getır yoksa kdvsını vs odetırler bır youtube vıdeosunda oyle gormustum

bu gumruktekı memurlara kalmıs bır durum tabı kı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Taha imay

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583