Neler Yeni

Iphone 14'ten s24 Ultraya geçilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert Göktuğ Belli
23 Ultra ile 24 Ultra arasındaydım. Alırken yapay zeka farkı vardı. Bunun yazılımsal bir şey olduğunu çok tartışıp 10.000 lira daha ucuza 23 Ultra yurtdışı cihaz aldım.

24 ultra hem satış hemde kayıt olarak yaklaşık 20.000 lira gibi fark ile geliyordu. Sonuç olarak şimdi 23 ultrada yapay zeka dahil bütün özellikler geldi ve 25.000 liraya mis gibi kullanıyorum.
benim aklıma takılan nokta server kaydı bana sıkıntı çıkartırmı internet paketi yapma ya da 4.5 g gibi çünkü bazı insanlar öyle yazmış

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ali
benim aklıma takılan nokta server kaydı bana sıkıntı çıkartırmı internet paketi yapma ya da 4.5 g gibi çünkü bazı insanlar öyle yazmış
Yok hocam ne sıkıntısı. S21Fe aynı şekilde yd kayıtlı kullanıyorum. 23 ultra aynı şekil sıfır sıkıntı.

İşlemi yapan arkadaş samsung cihaz IMEI varda daha sorunsuz olur dedi işi daha garantili olsun hesabı...

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert Göktuğ Belli
Yok hocam ne sıkıntısı. S21Fe aynı şekilde yd kayıtlı kullanıyorum. 23 ultra aynı şekil sıfır sıkıntı.

İşlemi yapan arkadaş samsung cihaz IMEI varda daha sorunsuz olur dedi işi daha garantili olsun hesabı...
4.5g si olmayan cihaz imesi atılırsa 4.5 yazdığı halde o hızları alamıyormuşuz cihazda bugün alıcaktım telefonu vazgeçtim bundan dolayı

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ali
4.5g si olmayan cihaz imesi atılırsa 4.5 yazdığı halde o hızları alamıyormuşuz cihazda bugün alıcaktım telefonu vazgeçtim bundan dolayı
Kullanıyorum ve atılan cihaz S3 Mini cihazın imei numarası ve dediğiniz olay olmuyor. Piyasada gerçekten ağzı olan konuşuyor.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Teknoloji olarak kesinlikle geçilir ama kullanım alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekecek büyük ölçüde, iki farklı işletim sisteminden bahsediyoruz.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,411
İsim
uwu
bu fanboyluk falan değil 6.1 inç yada 6.4 inç ekranlar çok güzel ama tuğla gibi 6.7/6,8 inç telefonlar çok büyük hele ultranın o köşeli tasarımı cihazlar premium ama hem kocaman hemde köşeli olunca elinizde gamze oluşuyor.

şahsen samsung ultra modelleri 6.4 inç ekranla da sunsaydı mükemmel olurdu zaten s23 plus gibi cihazlar çok daha az satıyor.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
bu fanboyluk falan değil 6.1 inç yada 6.4 inç ekranlar çok güzel ama tuğla gibi 6.7/6,8 inç telefonlar çok büyük hele ultranın o köşeli tasarımı cihazlar premium ama hem kocaman hemde köşeli olunca elinizde gamze oluşuyor.

şahsen samsung ultra modelleri 6.4 inç ekranla da sunsaydı mükemmel olurdu zaten s23 plus gibi cihazlar çok daha az satıyor.
İphone 12'yi çekmeceye koyup, yedekte duran gm 22 plusa hattımı taktım. Çünkü btk yönetmeliği gereği yılda bir kez atıl telefona sim takıp veri alıp vermesini sağlamalısınız. Bunu yapmazsanız telefon kapanır ve açtırmak için faturasını bulmanız gerekir.
Geniş ekran muhteşemmiş. 12 6.1", 22 plus 6.78". Bir şeyler okumak çok rahat, içerik tüketmek çok keyifli. Klavye daha büyük.
Android marketten bir sürü uygulama yükledim. Avg antivirüs çok, ucuzmuş, onu aldım , telefonu tarattım. ( aynı uygulama iosta 200₺, androidde 29₺ ilk yıl, 2. Yıl 50₺.) Bankacılık işlemlerim çok olduğu için ve bu kadar ucuza bulmuşken alayım dedim. Hiç aklımda yokken 12 ve 22 plusı takasa verip s24 ultra alasım geldi. Üstelik apple ekosisteminde olmama rağmen. ( ipad, watch , airpods kullanıyorum. )
Geniş ekran canmış. Onu anladım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,411
İsim
uwu
İphone 12'yi çekmeceye koyup, yedekte duran gm 22 plusa hattımı taktım. Çünkü btk yönetmeliği gereği yılda bir kez atıl telefona sim takıp veri alıp vermesini sağlamalısınız. Bunu yapmazsanız telefon kapanır ve açtırmak için faturasını bulmanız gerekir.
Geniş ekran muhteşemmiş. 12 6.1", 22 plus 6.78". Bir şeyler okumak çok rahat, içerik tüketmek çok keyifli. Klavye daha büyük.
Android marketten bir sürü uygulama yükledim. Avg antivirüs çok, ucuzmuş, onu aldım , telefonu tarattım. ( aynı uygulama iosta 200₺, androidde 29₺ ilk yıl, 2. Yıl 50₺.) Bankacılık işlemlerim çok olduğu için ve bu kadar ucuza bulmuşken alayım dedim. Hiç aklımda yokken 12 ve 22 plusı takasa verip s24 ultra alasım geldi. Üstelik apple ekosisteminde olmama rağmen. ( ipad, watch , airpods kullanıyorum. )
Geniş ekran canmış. Onu anladım.
Alacaksanız köşeleri yumuşatılmış silikon kılıf alın o köşesi dışında mükemmel cihaz androidin o özgürlüğü çok güzel size göre büyük ekran çok güzel ama bana göre de çok büyük geliyor ve şuan 6.5 inç ekranı olan bir telefon kullanıyorum boyut olarak aşırı siritmiyor ama büyük ya 6.1 inç ekranı elime alınca tam telefon buymuş diyorum

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
İbrahim Toglu
yurtiçi iphone 14 üm var 9 ay kadar bi garantisi kaldı ve fiyat olarak kafa kafaya yurtdışı s24 ultraya geçebiliyorum geçmeye değer mi ?
Az bi fark ödeyerek 15 pm ye de geçebiliyorum ama fiziksel sim , e-sim ve icloud yönlendirme falan uğraşmak istemiyorum.
Gözüm kapalı hatta gözlerim olmadan geçerdim. S24 ultra samsung markasının tekrar top1 olmasını sağlayan bir telefon. O derece.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ali
Gözüm kapalı hatta gözlerim olmadan geçerdim. S24 ultra samsung markasının tekrar top1 olmasını sağlayan bir telefon. O derece.
Valla hocam 23 Ultra kullanan birisi olarak aşırı memnunum. Diyorum ya ağzı olan konuşuyor. Gün sonunda attığım zoom ve çektiğim fotolar sonrasında milletin ağzı açık kalıyor. Yapay zeka olayına girmiyorum bile...

Top Bottom