Neler Yeni

🔥İndirim İPHONE 15 47.999TL AMAZON

serwintes

80+ Gold
1716296640039.png

Bünyamina

80+ Gold
Güzel fiyat ama acelesi olmayan eylüldeki lansmanı beklesin. Büyük ihtimalle dolar da artmayacağı için eski serilere yapılan 100 dolarlık indirimler bize güzel yansıyacak bu sefer 😀
İyi güzel diyorsun da zaten kendi sattığı telden 11k neredeyse uyguna veriyor 100 dolar indirim olsa bile çok etkilenmeyecek diye düşünüyorum.
Dolarda sabit bu aralar ama yazın sonlarına doğru ufak artış olabilir bu dediğin indirim nötrlenir.

serwintes

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diğer sitelerdede fiyatı aynı. Sıcak fırsat değil.
sıcak fırsat nedir (ürünün fiyatı düşmesidir) bu ürün bu fiyata uzun süredir gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer sitelerdede fiyatı aynı. Sıcak fırsat değil.
ve hiçbir yerde bu fiyata yok

takip ettiğimden biliyom iphone fiyatları %5 geriledi bu hafta

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
sıcak fırsat nedir (ürünün fiyatı düşmesidir) bu ürün bu fiyata uzun süredir gelmedi

ve hiçbir yerde bu fiyata yok

takip ettiğimden biliyom iphone fiyatları %5 geriledi bu hafta

serwintes

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bak anlatamıyorum galiba ürünün fiyatı aynı anda geriliyor hepsiburada trendyol ve amazonda

aynı anda indirim yapılınca sıcak fırsat olmuyor mu

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,595
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
İyi güzel diyorsun da zaten kendi sattığı telden 11k neredeyse uyguna veriyor 100 dolar indirim olsa bile çok etkilenmeyecek diye düşünüyorum.
Dolarda sabit bu aralar ama yazın sonlarına doğru ufak artış olabilir bu dediğin indirim nötrlenir.
artmaz dolar artık bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Doları şuan kasıtlı olarak tutuyorlar, ama düşünülenin aksine bu sefer doları düşük değil yüksek tutuyorlar, merkez bankası dolar düşmeyecek şekilde her gün piyasadan yüklü miktarda dolar çekiyor. Salsalar 27-28 bandına rahat düşerdi şuan dolar. Salmaları mantıklı değil ama artması da çok olası değil yakın vadede bence.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Hasan Doruk
Doları şuan kasıtlı olarak tutuyorlar, ama düşünülenin aksine bu sefer doları düşük değil yüksek tutuyorlar, merkez bankası dolar düşmeyecek şekilde her gün piyasadan yüklü miktarda dolar çekiyor. Salsalar 27-28 bandına rahat düşerdi şuan dolar. Salmaları mantıklı değil ama artması da çok olası değil yakın vadede bence.
Patladım ***😂😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,185
Üyeler
142,866
Son üye
cato16
Top Bottom