Neler Yeni

iphone 6 Jailbreak Yapılmıyor

HetvaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim Ethem Kuru
arkadaşlar baya jailbreak videoları izledim adamların uygulamayı indiriyor tam inceği sırada interneti kapatıyor uçak modunu açıyor (yoksa uygulama açılmıyor) sonra safari verilerini siliyor falan bunların hepsini doğru yapıyorum uygulamaya giriyorum ama sonra adamlarda çıkan jailbreki yükle yazan buton çıkmıyor. Jaılbreakı yapmam için gereken son işlemi yapamıyorum bunu 1 ay kadar önce denedim şimdi sitede gezerken aklıkma geldi dur bi sorayım dedim cevaplarınızı bekliyorum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arda arkadaşlar yazmayı unutmuşum telefonum 1phone 6

yerçileği

80+ Bronze
arkadaşlar baya jailbreak videoları izledim adamların uygulamayı indiriyor tam inceği sırada interneti kapatıyor uçak modunu açıyor (yoksa uygulama açılmıyor) sonra safari verilerini siliyor falan bunların hepsini doğru yapıyorum uygulamaya giriyorum ama sonra adamlarda çıkan jailbreki yükle yazan buton çıkmıyor. Jaılbreakı yapmam için gereken son işlemi yapamıyorum bunu 1 ay kadar önce denedim şimdi sitede gezerken aklıkma geldi dur bi sorayım dedim cevaplarınızı bekliyorum...

bu arda arkadaşlar yazmayı unutmuşum telefonum 1phone 6
En sağlıklı jailbreak bilgisayarla yapılır ios sürümün kaçtı?

HetvaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim Ethem Kuru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12.0.5'ti heralde ıphone 6 için son sürüm

bilgisayardan nasıl yapılıyor bir bilginiz var mı ?

12.5.2'ymiş pardon

yerçileği

80+ Bronze
12.0.5'ti heralde ıphone 6 için son sürüm

bilgisayardan nasıl yapılıyor bir bilginiz var mı ?

12.5.2'ymiş pardon
Bilgisayarda ilk önce 3utools programını indir ve kur sonra usb ye ihtiyacın var usbyi pcye tak jailbreak bölümüne gel üsttelerde jailbreak my usb de ondan sonra bilgisayarı yeniden başlat ve sürekli f12ye bas sonra bi ekran gelcek orda usbyi seç ardından f2 de ve next next next diyerek jailbreak yapabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,297
Üyeler
157,356
Son üye
farukyavuzc(insta)
Top Bottom