Neler Yeni

iPhone 7 batarya değiştirmeli miyim?

şahin doğan

80+ Platinum

cpbl1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Eroğlu
yok kral herkes şikayetçi bu işin içindeyim hepsini gördüm biz acl takıp 6 ay garanti veriyoruz kimse 6 ay içinde gelmiyo çok nadir gelen var oda telefonu şarjı bitmeden şarja takıyolar bide şarjda oynuyolar o yüzden geliyolar
Sağ olun hocam desteğiniz için. Bataryayı kendim götürsem herhangi bir telefoncuya ne kadar masraf çıkar? (Bataryayı kendim alacağım)

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
Sağ olun hocam desteğiniz için. Bataryayı kendim götürsem herhangi bir telefoncuya ne kadar masraf çıkar? (Bataryayı kendim alacağım)
her yerde fiyatlar aynı değil o yuzden bişe diyemiyorum ve bizim yaptıgımuız iş gibi kimse yapmıyor yuksek ihtimal telefoncuda size yine içinde sahte yazılım olan batarya takacaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Deji alacağım büyük ihtimal hocam. Zaten çok aktif telefon kullanmıyorum. Pil benim için o kadar önemli değil fakat çakma pil olunca sinirimi bozdu.
deji alma benden sana tavsiye acl alabilirsin hatta güçlendirilmiş al

theali

80+ Bronze
Bende 6 yıllık İphone 6 var o kadar hızlı düşmüyor
üzerinde sahte batarya var büyük ihtimalle

şahin doğan

80+ Platinum
Deji alacağım büyük ihtimal hocam. Zaten çok aktif telefon kullanmıyorum. Pil benim için o kadar önemli değil fakat çakma pil olunca sinirimi bozdu.
dejide ilk 6 ay götürür sonrasında yine berbat performans veriyor

cpbl1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Eroğlu
her yerde fiyatlar aynı değil o yuzden bişe diyemiyorum ve bizim yaptıgımuız iş gibi kimse yapmıyor yuksek ihtimal telefoncuda size yine içinde sahte yazılım olan batarya takacaklar

deji alma benden sana tavsiye acl alabilirsin hatta güçlendirilmiş al
Hocam ACL ile Deji arasında 100 TL fark var. ACL daha mı iyi gerçekten? Deji çok övülüyor.

dejide ilk 6 ay götürür sonrasında yine berbat performans veriyor
Hocam dediğim gibi çok aktif kullanmıyorum zaten telefonu. O yüzden sorun olacağını sanmıyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,222
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selamlar. Yakın zamanda iPhone 7'ye geçiş yaptım fakat ürün yenilenmiş olduğundan dolayı bataryası değiştirilmiş sanırım ve inanılmaz kalitesiz. 1 saat Spotify'da gezinsem şarj %100 den %20 lere iniyor. Bu normal mi? Çünkü Oppo A73'ten geçtim ve şarj konusunda memnundum. Sorun bataryada mı yoksa iPhone 7'ler mi böyle anlayamadım. Eğer bataryada diyorsanız batarya önerirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Hayir normal degil spotify da 1 saat sarki dinlesen max %10 yemesi lazim

theali

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass