Neler Yeni

iPhone 7 batarya değiştirmeli miyim?

cpbl1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Eroğlu
Hatta direk sahte hocam
Apple'larda böyle bir sorunla karşılaşılmaz
Evet hocam 7'ler batarya anlamında çok yerden yere vuruluyor diye normaldir dedim fakat Spotify'da 1 saat müzikle gerçekten %80 civarında şarj kaybı biraz garibime gitti.

kimselerduymasın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
kimseler duymasın
Hocam ACL ile Deji arasında 100 TL fark var. ACL daha mı iyi gerçekten? Deji çok övülüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dediğim gibi çok aktif kullanmıyorum zaten telefonu. O yüzden sorun olacağını sanmıyorum.
ben sana diyorum bu işin içinde olarak acl ama işte bataryaları ölçüp yazılımını test etmen lazım yoksa sorun yaşarsın

emreyol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus emre yolgiden
Selçuk bey orjinal batarya dışında dejiden iyi batarya olduğunu düşünmüyorum. Çoğunu test ettim. Fppro fuji vs vs. Şuan 7 aydır deji batarya kullanıyorum iphone 7 telefonumda gayet memnunum. Ve cahilken telefoncuların değiştirdiği bataryaları saymıyorum. Kandırılmışız hep. En sonunda canıma taketti kendim değiştirmeye karar verdim.Hatta birgün esnafın birine sordum. - deji batarya takıyormusunuz? -Dejiyi asla önermiyoruz, biz orjinal pil takıyoruz dedi. Peki dedim uzaklaştım.
deji asla önermiyorum bize gelen iphonelerde hep deji batarya çıkıyor değişiyoruz baya kalitesiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar. Yakın zamanda iPhone 7'ye geçiş yaptım fakat ürün yenilenmiş olduğundan dolayı bataryası değiştirilmiş sanırım ve inanılmaz kalitesiz. 1 saat Spotify'da gezinsem şarj %100 den %20 lere iniyor. Bu normal mi? Çünkü Oppo A73'ten geçtim ve şarj konusunda memnundum. Sorun bataryada mı yoksa iPhone 7'ler mi böyle anlayamadım. Eğer bataryada diyorsanız batarya önerirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Dostum kendim değiştiririm dersen . Al dejiyi tak geç. 6ay sonra çöp diyenler var. 6 ay sonra sende tekrar değiştir ozaman 😉

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
deji bataryalar oluyor özel üretim mah değeri daha yüksek onlardan takabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR