Neler Yeni

İphone Almayın! Aldırtmayın!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

batuu123

80+ Bronze
Dostlar selam, konu başlığında da gördüğünüz üzere uzun zamandır iphon kullanıcısıyım, iphone se , 7 ve son olarak 11...

Telefonu ilk aldığımda canavar gibi hissettiriyor, kamera performansıyla beni keza büyülüyordu... Zaman geçtikçe fark ettim ki telefon donanımsal olarak değil de, yazılımsal olarak çok kasmaya başladı ve bu durumdan aşırı şikayetçi olmaya başladım... Zamanında tabiri caizse paranın biraz daha değerli olduğu zamanda 15 bin lira verip aldığım bu cihaz şimdi kamera performansı yağlı boya niteliğinde ve yazılımsal olarak zorlanıyor...

9979d90f-898a-4bac-aedd-6ed7e29f5a4d-jpeg.1536627

İphone pazarlama sistemini ele almaya başlamış apple, hatırladığım kadarıyla apple kâr payımız %10 u geçmeyecek mi ne diyordu sonra bir açıklama yaptı ve şartlar, pahalılık derken bu oranı yükseltti, çizgisinde durmayan ve yanlış rotayı izleyen iphone alınmaz dostlar, apple cloud özelliği vardı, fotoğraflarımızı hesabımıza bulut üzerinden yedekleme yapabiliyorduk fakat şimdi google fotoğraflara yedeklemek zorundayız... gizli dosyalarımızı gizli bir şekilde yedekleyemiyoruz, dostlar, uzun zamandır apple ayfon kullanıcısı olarak söylüyorum ki

İPHONE AL-MA-YIN!!!!!!

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
Xıomı alma ayfon alma?
Ne alcaz haci

Alemdaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Görkem Türkgüven
Dostlar selam, konu başlığında da gördüğünüz üzere uzun zamandır iphon kullanıcısıyım, iphone se , 7 ve son olarak 11...

Telefonu ilk aldığımda canavar gibi hissettiriyor, kamera performansıyla beni keza büyülüyordu... Zaman geçtikçe fark ettim ki telefon donanımsal olarak değil de, yazılımsal olarak çok kasmaya başladı ve bu durumdan aşırı şikayetçi olmaya başladım... Zamanında tabiri caizse paranın biraz daha değerli olduğu zamanda 15 bin lira verip aldığım bu cihaz şimdi kamera performansı yağlı boya niteliğinde ve yazılımsal olarak zorlanıyor...

9979d90f-898a-4bac-aedd-6ed7e29f5a4d-jpeg.1536627

İphone pazarlama sistemini ele almaya başlamış apple, hatırladığım kadarıyla apple kâr payımız %10 u geçmeyecek mi ne diyordu sonra bir açıklama yaptı ve şartlar, pahalılık derken bu oranı yükseltti, çizgisinde durmayan ve yanlış rotayı izleyen iphone alınmaz dostlar, apple cloud özelliği vardı, fotoğraflarımızı hesabımıza bulut üzerinden yedekleme yapabiliyorduk fakat şimdi google fotoğraflara yedeklemek zorundayız... gizli dosyalarımızı gizli bir şekilde yedekleyemiyoruz, dostlar, uzun zamandır apple ayfon kullanıcısı olarak söylüyorum ki

İPHONE AL-MA-YIN!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone 8 bile halen alınır kullanılr 15 k ya aldıysan 2. eldir o telefon ilk sahibinin ne yaptığını bilemezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ugur
Xiaomi kullanan biri kendince inceleme yapmış görüşlerini bildirmiş. Aynı metini kopyalayıp niye dalga geçiyorsun ki anlamadım. :ROFLMAO:

batuu123

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi kullanan biri kendince inceleme yapmış görüşlerini bildirmiş. Aynı metini kopyalayıp niye dalga geçiyorsun ki anlamadım. :ROFLMAO:
anlamadim dalga gecmiyorum ki 25klık telefonun kamerasi 10klık xiaomiden daha kötü iphone 11 kullananlara sorun

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Kenan Çelik
Ben fotoğrafta bir sorun görmedim. Kapalı mekan ve düşük ışıkta çekmişsiniz. Ne bekliyordunuz anlamadım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Xiaomiye laftan sonra iPhone geldi birazdan Samsung da gelir hocam iPhone 11 in kastigi nerde görülmüş başka yerlerde geziniyor olma bende kullanıyorum cevremdede kullanıyor iPhone da öyle birsey zor gibi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,014
Üyeler
142,069
Son üye
un4saken
Top Bottom