Neler Yeni

IOS İPhone etkinleşmiyor!

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
İyi forumlar, İphone telefonumda bi ara şebeke sorunları yaşıyordum. Ve sıfırlamaya karar verdim ama kurulumda etkinleştirilemiyor hatası aldım. Hata içeriği Bu İPhoneyi etkinleştirmek için güncelleme gerekiyor dedi.
PC'den etkinleştiriyorum Bu İPhoneden gerekli bilgiler alınamadığı için etkinleştirilemedi hatası aldım. Tamir ettirmek istemiyorum halihazırda 2.800Tl masraf yaptım. Bunu nasıl etkinleştiririm?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
İyi forumlar, İphone telefonumda bi ara şebeke sorunları yaşıyordum. Ve sıfırlamaya karar verdim ama kurulumda etkinleştirilemiyor hatası aldım. Hata içeriği Bu İPhoneyi etkinleştirmek için güncelleme gerekiyor dedi.
PC'den etkinleştiriyorum Bu İPhoneden gerekli bilgiler alınamadığı için etkinleştirilemedi hatası aldım. Tamir ettirmek istemiyorum halihazırda 2.800Tl masraf yaptım. Bunu nasıl etkinleştiririm?
Up up

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam sorunu anlamadım ama IPSW Download sitesinden son sürüm İOS sürümünü indirip iTunes üzerinden yazılım atmayı deneyebilirsiniz.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorunu anlamadım ama IPSW Download sitesinden son sürüm İOS sürümünü indirip iTunes üzerinden yazılım atmayı deneyebilirsiniz.
Tıpkı dediğin gibi yaptım 3 kere hocam. 3.de İ tuşuna bastığımda imei de gözükmüyor kurulumda sadece S/N var.

Top Bottom