Neler Yeni

iphone geceden sarja takmak sorun olur mu?

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alper Kaplan
merhabalar şuan sarjım 42 falan. 20 olmadan sarja takmak istemiyorum gece bakarken bitiririm sarjını 20 kalınca sarja taksam %80 sınırı açık zaten sabaha kadar sarjda dursa 80 da güç keser sanırım zarar verirmi bataryaya yoksa sabah mı takayım sarja

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker
merhabalar şuan sarjım 42 falan. 20 olmadan sarja takmak istemiyorum gece bakarken bitiririm sarjını 20 kalınca sarja taksam %80 sınırı açık zaten sabaha kadar sarjda dursa 80 da güç keser sanırım zarar verirmi bataryaya yoksa sabah mı takayım sarja
Hocam elektrik elektronik okudum eğer dediğiniz gibi 80 de keser ve cihaza o enerjiyi vermesse sıkıntı yok ama verirse içindeki devre fazla ısınır ve pil ömrü kısalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence en iyisi sabah takmak

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Gurkan
hocam 80 de kısıtlayabılıyorsunuz

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Ahmet Yıldırım
Hocam elektrik elektronik okudum eğer dediğiniz gibi 80 de keser ve cihaza o enerjiyi vermesse sıkıntı yok ama verirse içindeki devre fazla ısınır ve pil ömrü kısalır
Eğer mezunsanız bir şey sormak istiyorum. Bu telefonlerda %100 şarj olduğu zaman enerji kesme muhabbeti doğru mu? Doğruysa bu enerji nereye gidiyor?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,091
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Eğer mezunsanız bir şey sormak istiyorum. Bu telefonlerda %100 şarj olduğu zaman enerji kesme muhabbeti doğru mu? Doğruysa bu enerji nereye gidiyor?
televizyon şuan prize takılı ama çalışmıyor öyle düşün

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker
Hocam %100 olunca enerji içerde döngü bitiminden keser ama o enerji ısıya dönüşür cihaz devresine zarar verir

Aykut D.

80+ Gold
Enerjiyi keser sen nasıl przden bir fişi çıkarıyorsun oda elektiriği o şekilde kesiyor .

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,860
İsim
kadir
Baba kasmayın bu kadar, dünya malı kazanır alırsınız.
Hiç dikkat etmediğim halde 6. ayın sonunda 99a düşmüştü benim cihaz. Fazla takılma bu olaylara %80 açık kalsın yeterli.

Palo DAYI

80+ Gold
İphonelarda %80 de güç kesip sabaha karşı tekrar dolumu acma özelliği yokmu
%80 de kalmasıda iyi sadece soruyorum

Aykut D.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker
Hocam benim redmi 9t de oluyordu ondan dolayı dedim belki iphone olduğu için değişir ben kullanmadım

Akım çekilmediğinden ötürü ısı oluşmaz .
Benim telefonda %100 de ısınıyordu

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alper Kaplan
İphonelarda %80 de güç kesip sabaha karşı tekrar dolumu acma özelliği yokmu
%80 de kalmasıda iyi sadece soruyorum
var hocam %80 a kadar hızlı doluyor sonra yavaşlıyor batarysa ısınmasın diye ama ben tercih etmiyoru monu

%80 sınırı açık zaten sabaha kadar dursa sorun olur mu

Top Bottom