Neler Yeni

iPhone SE mi Samsung S20 FE SD mi?

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
Önceki konumda bütçeyi artırmaya karar verdiğim için bu iki telefon arasındayım şu an.
iPhone 2020 SE ile ilgili pil sıkıntısını çok fazla okudum. Kimi kullanıcıda pil ömrü gayet iyiyken kimisi aşırı şikayetçi ve şikayetçi olan kısım azımsanacak gibi değil. Bu konuda biraz endişelerim var. Daha önce hiç Apple kullanmadığım için aslında deneyimlemek istiyordum ancak bu tarz pil ve kamera ile ilgili yorumlar aklımı çeliyor.
Öte yandan Samsung S20 FE snapdragon içinde ısınma sorunu var deniyor, bu iki telefon arasından nasıl bir seçim yapılmalı?
Kriterler: Güzel fotoğraf ve video çekebilmesi, sosyal medya araçlarında sorunsuz olması.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
s20 serisinde exynos işlemcilerde ısınma sorunları var ki exynos işlemcilere göre snapdragon daha iyi kamera, batarya, sıcaklık ve işlemci performansı sunmakta. Yani s20 FE gayet iyi.

Batarya konusunda da aynı şekilde samsung açık ara önde iphone se'ye göre neredeyse 2 katı batarya ömrü sunuyor. Kamera açısından iphone daha önde kalıyor bence.
Zaten sosyal medya araçlarında samsung da sorun çıkartmaz.

Şahsi tercihim s20 fe olurdu çünkü hem büyük hem tasarımı güzel hem kamera açısından daha çok özelliği var hem bataryası daha iyi.

Son düzenleme:

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Ekran çerçevesi rahatsız etmiyorsa net se alırım.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Önceki konumda bütçeyi artırmaya karar verdiğim için bu iki telefon arasındayım şu an.
iPhone 2020 SE ile ilgili pil sıkıntısını çok fazla okudum. Kimi kullanıcıda pil ömrü gayet iyiyken kimisi aşırı şikayetçi ve şikayetçi olan kısım azımsanacak gibi değil. Bu konuda biraz endişelerim var. Daha önce hiç Apple kullanmadığım için aslında deneyimlemek istiyordum ancak bu tarz pil ve kamera ile ilgili yorumlar aklımı çeliyor.
Öte yandan Samsung S20 FE snapdragon içinde ısınma sorunu var deniyor, bu iki telefon arasından nasıl bir seçim yapılmalı?
Kriterler: Güzel fotoğraf ve video çekebilmesi, sosyal medya araçlarında sorunsuz olması.
S20fe sd alınmalı bence.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
telefondan oyun oynayan bir kullanıcısıysan kesinlikle iphone almamalısın. oyun oynamıyor, telefonu sadece telefon olarak kullanıyorsan(benim gibi) iphone biçilmiş kaftan. 1800mah gibi küçük ve çağ dışı bir pille 5 saat ekran süresi veriyor ve günü çıkarıyor. ama dediğim gibi oyun oynarsan işler değişir.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Ekranı, kamerası, gücü ile herşeyi ile bence S20 FE.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
"Kriterler: Güzel fotoğraf ve video çekebilmesi, sosyal medya araçlarında sorunsuz olması."

Dediğin için iPhone SE bence. Instagram da falan rahat gezersin ve fotoğraf attığında bir kalite kaybı da olmaz.

(Evo)lution

80+ Bronze
Sd865 versiyonu Galaxy S20 FE almanızı tavsiye ederim.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s20 serisinde exynos işlemcilerde ısınma sorunları var ki exynos işlemcilere göre snapdragon daha iyi kamera, batarya, sıcaklık ve işlemci performansı sunmakta. Yani s20 FE gayet iyi.

Batarya konusunda da aynı şekilde samsung açık kara önde iphone se'ye göre neredeyse 2 katı batarya ömrü sunuyor. Kamera açısından iphone daha önde kalıyor bence.

Şahsi tercihim s20 fe olurdu çünkü hem büyük hem tasarımı güzel hem kamera açısından daha çok özelliği var hem bataryası daha iyi.
Teşekkürler.
Ekran çerçevesi rahatsız etmiyorsa net se alırım.
Boyut konusuna çok takılacağımı sanmam ancak pil konusu sıkıntılıymış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefondan oyun oynayan bir kullanıcısıysan kesinlikle iphone almamalısın. oyun oynamıyor, telefonu sadece telefon olarak kullanıyorsan(benim gibi) iphone biçilmiş kaftan. 1800mah gibi küçük ve çağ dışı bir pille 5 saat ekran süresi veriyor ve günü çıkarıyor. ama dediğim gibi oyun oynarsan işler değişir.
Hiç oyun oynamıyorum, bu videoda arkadaşta oynamıyor ve ekran süresi 3 saat.
"Kriterler: Güzel fotoğraf ve video çekebilmesi, sosyal medya araçlarında sorunsuz olması."

Dediğin için iPhone SE bence. Instagram da falan rahat gezersin ve fotoğraf attığında bir kalite kaybı da olmaz.
şu attığım linkten sonra telefondan anında soğudum maalesef. bu devirde 3 saat ekran süresi çok zayıf.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

Batarya konusunda da aynı şekilde samsung açık kara önde iphone se'ye göre neredeyse 2 katı batarya ömrü sunuyor. Kamera açısından iphone daha önde kalıyor bence.

+1

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
Arkadaşlar bir örnekte yabancı kanallar genelde bu ikisi yerine iphone 11 ile kıyaslıyor s20 fe'yi sanırım daha üst segmentte bir telefon ancak bilenler yazabilirse sevinirim.

Eyüp🎮

80+
Knk kisacasi telefonla gün içinde 4 saatten fazla vakit giriyorsun samsung yok 3-4 saat anca bakıyorum diyosun iphone kendi kararını ver ama bana sorarsan samsung sd 865 li modeli senin işini görür fazlasıyla

şahin doğan

80+ Platinum
kriterleniz de batarya yok sosyal medyada düzgün çalışması gerek demişsiniz düzgün den kastınız nedir story atmak vs mi yoksa sadece donma kasma olmasın mı
eğer story atmak gibi şeyler yapıyor iseniz androidlerde story çekerken görüntü kalitesi çok kötü oluyor s20 fe se 2020 den daha iyi bir cihaz bence 2 si de alınır

Top Bottom