Neler Yeni

iPhone SE mi Samsung S20 FE SD mi?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Önce ısınma ile ilgili kaynaklara bakalım. Dediğiniz gibi daha iyi anlaşırız hocam.
Şu birinci videoyu atayım:
Bu kanalın incelemesinde snapdragon işlemciyle de ısındığını ancak bunun azaldığını söylüyor yukarıda da yazdığım gibi.

Telefonu kullanmaya başlayan genç bir arkadaşımızın videosu:
Burada oyunda zaten ısındığını dile getiriyor, oyunda ısınması problem değil çünkü oyun oynayan birisi değilim. Ancak bu arkadaşta ısındığını ısınmasının bir şeylere engel olmadığını söylüyor.

Şimdi gelelim hangi durumlarda ısındığına, normal kullanımda bile özellikle kamera kısmında kısmi bir sıcaklığı hissedebiliyormuşuz. Bu bilgi zaten ilk video itibariyle cepte olacak bir bilgi. Oyun oynarken ısınıyor olması konunun en başında da belirttiğim gibi hiçbir mobil oyunu oynamayan benim için bir problem değil zaten. Ancak konuşurken olsun fotoğraf çekerken olsun anında ısınan bir cihazı da tercih etmek istemem.

Bu iki model arasında kamera olarak SE 2020 ve S20 FE telefonları arasındaki fark önemli benim için. Zaten fiyatları aynı, 2020 SE'de 128 gb almak istersek S20 FE'nin fiyatıyla aynı oluyor.
Hocam hissedilen sıcaklığa dair bir veri bulunmamakta. Hangi derecenin sıcak olup olmadığı kişiden kişiye göre değişir, bilmeden var sayım yapmak doğru olmaz.

hidalgo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hidalgo
Hocam hissedilen sıcaklığa dair bir veri bulunmamakta. Hangi derecenin sıcak olup olmadığı kişiden kişiye göre değişir, bilmeden var sayım yapmak doğru olmaz.
Hocam bu videoda bahsedilen sıcaklık telefonun muadillerinden daha fazla hissedilmesi zaten. Yoksa yanıp tutuşuyor demiyorum :D
iPhone 2020 SE'yi sanırım daha çok Apple ekosisteminden çıkmayı istemeyenler tercih ediyor gibi.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam bu videoda bahsedilen sıcaklık telefonun muadillerinden daha fazla hissedilmesi zaten. Yoksa yanıp tutuşuyor demiyorum :D
iPhone 2020 SE'yi sanırım daha çok Apple ekosisteminden çıkmayı istemeyenler tercih ediyor gibi.
Aynen hocam iphone alan genelde başka android cihazlara geçemiyor nedense :D Ben sadece hangisi iyiyse onu alırım marka şartım yok.
Eğer akıllı bir seçim yapmak isterseniz samsung taş gibi duruyor, ancak hani iphone almak için iphone alanlar da oluyor siz de o türden düşünüyorsanız saygı duyarım üstüne denilecek pek bir şey kalmaz zaten.

Top Bottom