Neler Yeni

İphone X vs İphone 11 (meraktan)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
siz olsanız hangisini tercih edersiniz bütün arkadaşlarım x yaa dedi 11 i olan arkadaşım da söylemesi ayıp x alan maldır diye bir cümle kullandı ama 11 baktığımda bence o fiyata o çözünürlükte bir telefon ne bileyim
11 daha iyi

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
Günümüz için değil. Orta seviye sıfır cihazlar bile daha performanslı günümüzde.
düşük seviye mi a70 orta seviye fakat x daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıktığı yıl olan 2017 de evet, ama günümüz için değil. Orta seviye sıfır cihazlar bile daha performanslı günümüzde.
burda şey diyor sıfır telefon almak yerine üst düzey telefon almak daha mantıklı demişti

MrXfloud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa ozemre
Sorunsuz bir x halen aktif bir şekilde kullanılabilir ve çoğu android telefona tas cikarir( hepsine demiyorum çoğuna diyorum). iPhone 11 iPhone x in makyajlanmis ve biraz daha hızlandırılmış hali ancak iPhone x hala en hızlı reboot yapan modeller arasında iPhone 11 in üzerinde videolarını izleyebilirsiniz. iPhone 11 de LCD ekran varken iPhone x de OLED ekran mevcut aradaki farkı yine videolardan kontrol edebilirsiniz. Ama tabiiki tercih hakkınız varsa iPhone 11 olur ama bence iPhone X almanız bütçeniz doğrultusunda daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. iPhone 11 kötü demiyorum tabiikide iyi ama her iki cihazında kendisine göre + ve - leri mevcut.

Top Bottom