Neler Yeni

İphone X vs İphone 11 (meraktan)

Enes6172

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enes
siz olsanız hangisini tercih edersiniz bütün arkadaşlarım x yaa dedi 11 i olan arkadaşım da söylemesi ayıp x alan maldır diye bir cümle kullandı ama 11 baktığımda bence o fiyata o çözünürlükte bir telefon ne bileyim
iPhone daki ekran çözünürlüğü çoğu üst segment android in ekranından iyi bir ekrana sahip.Ben olsam 11 alırdım.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam 11pro kullanan biri dese okeyde 11 kullanan adam da ne bileyim
11 kaba bir cihaz. Ama yine de X den kat kat iyidir. Sırf Amoled ekran var diye kimse aynı fiyataysa 11 yerine X almaz bence.

Ekran çözünürlüğü olarak 11 iyi, tek eksiği Amoled olmaması ve kaba durması. Onun dışında süper cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone daki ekran çözünürlüğü çoğu üst segment android in ekranından iyi bir ekrana sahip.Ben olsam 11 alırdım.
Amoled kullanmayan üst segment android kalmadı herhalde. Hatta çoğu 120Hz Amoled kullanıyor 😅

Ekranı üst segment bir cihaza göre kötü ama ekranı yüzünden alınmaz denemez. Renk kalitesi hariç pek fark yok.

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
11 kaba bir cihaz. Ama yine de X den kat kat iyidir. Sırf Amoled ekran var diye kimse aynı fiyataysa 11 yerine X almaz bence.

Ekran çözünürlüğü olarak 11 iyi, tek eksiği Amoled olmaması ve kaba durması. Onun dışında süper cihaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amoled kullanmayan üst segment android kalmadı herhalde. Hatta çoğu 120Hz Amoled kullanıyor 😅

Ekranı üst segment bir cihaza göre kötü ama ekranı yüzünden alınmaz denemez. Renk kalitesi hariç pek fark yok.
hocam peki galaxy note 8 vs x

HakanG20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakan Güleç
Iphone X ile Iphone 11 arasında 2 sene var kıyaslamak çok da mantıklı değil. Iphone 11 Mutlak galip.

louis bloom

80+ Silver
siz olsanız hangisini tercih edersiniz bütün arkadaşlarım x yaa dedi 11 i olan arkadaşım da söylemesi ayıp x alan maldır diye bir cümle kullandı ama 11 baktığımda bence o fiyata o çözünürlükte bir telefon ne bileyim
iphone 11/13 >

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Kemal Can Kaltsak
X çok kronik sorunları olan *****. Bı gelefon gerçekten x alan maldır xs xsmax falan desen belki tamamda x kesinlikle çöp

beşyüz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Kerem Yıldırım
Top Bottom