Neler Yeni

Çözüldü✓ İptal konu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Barış Okçu
laptop modeli ney ram gerçekten onboard mı bakayım

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Barış Okçu
Lenovo IdeaPad s145
Evet laptopunda 4gb onboard ram mevcut. 1 adet te takılıp çıkarılabilir slot mevcut büyük ihtimalle adam rami çalmamış. Slot rami de sökmüş olabilir ama sadece onboard ram ile çalışmayabilir bilgisayar. Çünkü slotu yükseltme amaçlı koymamışlar gibi çünkü sana slot dolu gelmiş emin olamadım. Bu arada bilgisayar hiç mi açılmıyordu yoksa açılıp ekrana görüntü mü gelmiyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Gündüz
Evet laptopunda 4gb onboard ram mevcut. 1 adet te takılıp çıkarılabilir slot mevcut büyük ihtimalle adam rami çalmamış. Slot rami de sökmüş olabilir ama sadece onboard ram ile çalışmayabilir bilgisayar. Çünkü slotu yükseltme amaçlı koymamışlar gibi çünkü sana slot dolu gelmiş emin olamadım. Bu arada bilgisayar hiç mi açılmıyordu yoksa açılıp ekrana görüntü mü gelmiyordu
Açılıyordu görüntü geliyordu sonra kapanıyordu (logodan sonra) ben açıp slot Rami temizledim yarım saat bir saat gitti sonra yine kapandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mehmet tümay

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Barış Okçu
Kardes bilgisayardan anlamadigin besbelli onboardi belliki bilmiyorsun oyuzden bos yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onboardli ramden uzak dur kardesim tavsiyem
Katılıyorum. Onboardlı rami olan bi pc iyi değildir zaten. Büyük ihtimalle onboard ram yolunda sorun var. Adam rami iptal etse bile sorun çıkarıyor. Senin eleman sorunu çözmek yerine sorunlu şeyi sökmüş komple haliyle sorunlu kısım diğer rami de etkiliyor büyük ihtimalle.

tolgaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tolga arslan
Kardes bilgisayardan anlamadigin besbelli onboardi belliki bilmiyorsun oyuzden bos yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onboardli ramden uzak dur kardesim tavsiyem
İstedigimi yaparım kanka iade istiyoruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom