Neler Yeni

Çözüldü✓ İptal konu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Gündüz
Uygun Olmayan Konu Başlığı
Konuyu silemedim iptal konu

Son düzenleme:

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Dr Luciano
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Onboard ramler anakart üzerine lehimli olanlar. Yanı yenilenmesi bi hayli zor. Ancak degisim öncesi size ramin 8 GB'dan 4 GB'a düşeceğini bildirmeleri gerekirdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstte onboard ramin direkt iptal edildiği söylenmiş. Bir yazın hatasından ötürü tam okuyamamıştım. Aslında rame giden bir yolun üzerindeki arızayı bir tel ve titremeyen bir el ile rahatça onarabilirdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onboard ramler anakart üzerine lehimli olanlar. Yanı yenilenmesi bi hayli zor. Ancak degisim öncesi size ramin 8 GB'dan 4 GB'a düşeceğini bildirmeleri gerekirdi.

Üstte onboard ramin direkt iptal edildiği söylenmiş. Bir yazın hatasından ötürü tam okuyamamıştım. Aslında rame giden bir yolun üzerindeki arızayı bir tel ve titremeyen bir el ile rahatça onarabilirdi.
Ne yapmam gerekiyor bana sadece yukarıdaki mesajı atmıştı ramin azalacağını bilemedim.

Ram iptali için 1500 TL Ödemiş mi oldum yani hemde 4gb ramim gitti

Detaylı Bilgi verseydi en başta belki yaptırmazdım. Sizce bir yere şikayet etmeli miyim?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Ne yapmam gerekiyor bana sadece yukarıdaki mesajı atmıştı ramin azalacağını bilemedim.

Ram iptali için 1500 TL Ödemiş mi oldum yani hemde 4gb ramim gitti

Detaylı Bilgi verseydi en başta belki yaptırmazdım. Sizce bir yere şikayet etmeli miyim?
Şikayetin pek işe yarayacağını zannetmiyorum. Işlem öncesinde detaylı bilgi isteseydiniz keşke.

canvar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
Windows kurmak 300 TL mi olmuş :0 ben hala 100 TL ye kuruyorum :')

Ayrıca 4 GB ramini cukka da yapmış olabilir, içini açıp bakmak lazım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Ayrıca 4 GB ramini cukka da yapmış olabilir, içini açıp bakmak lazım.
Yazmış ya hocam adam mesajda anakarta gömülü ram iptal edilecek diye işlemi yaptırmadan anlamadıysa müşteri sorması gerekirdi suçlu olduğunu düşünmüyorum tamircinin

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Engin
Adam yazmış herşeyi. Anlamadiysaniz soracaksınız. Fiyat ise göreceli bir durum. Eskiden bozuk laptop vardı, şimdi çalışan laptop var öyle bakmak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İbrahim
Herhangi bir dolandırıcılık veya hırsızlık olayı görmedim verilen bilgilerde. Onboard ram zaten anakarta lehimli ve sırf 4gb onboard ram için uğraşıp sökecek kişi olacağını sanmıyorum. Zaten bunları yapabilen birisinin elinde güzel ekipmanları ve teknik bilgisi ortalamanın üstünde olması gerekiyor ki onunda o 4gb ob ram gibi bir parçaya tenezzül edeceğini sanmam. Büyük ihtimalle sıvı teması olmuş ki cihazında ram e giden yollar zarar görmüş. Tekrardan yol çekilebilir ama oda fazla uğraş gerektireceği için maliyeti yüksek olur. Fiyat olarak piyasaya bakınca oda normal gözüküyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom