Neler Yeni

İş için masaüstü bilgisayar önerisi

Coochie Man

80+ Bronze
İş için bir bilgisayar arıyorum bütçe sıkıntısı yok fakat işimi görecek bir şey arıyorum. Sadece Office işleri vb. işler için arıyorum. Bir tane buldum iyi mi diye bırakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@WörWind Yardımcı olabilir misin.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
İş için bir bilgisayar arıyorum bütçe sıkıntısı yok fakat işimi görecek bir şey arıyorum. Sadece Office işleri vb. işler için arıyorum. Bir tane buldum iyi mi diye bırakıyorum.

Bütçe ne kadar hocam? Ayrıca belki akşama doğru atabilirim sistemi biraz sonra dışarı çıkmam gerek.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bütçe sorunu yoksa ve parça parça olması sorun olmazsa daha ofis odaklı bir kasa ile R5 5600G gibi bir işlemci daha iyi olur.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Bütçe sorunu yoksa ve parça parça olması sorun olmazsa daha ofis odaklı bir kasa ile R5 5600G gibi bir işlemci daha iyi olur.
Evet ama eğer ki arkadaşın bütçesi 10K falan ise https://www.itopya.com/modart-arc-1_h23871 her ne kadar gaming sistem olsa da ofis için kullanılamaz diye bir şey yok hem bu paraya alacağı Apulardan falan daha performanslı olur. Ama bu kadar çıkamam derse 5600G bir sistem mantıklı olur.

Coochie Man

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ama eğer ki arkadaşın bütçesi 10K falan ise https://www.itopya.com/modart-arc-1_h23871 her ne kadar gaming sistem olsa da ofis için kullanılamaz diye bir şey yok hem bu paraya alacağı Apulardan falan daha performanslı olur. Ama bu kadar çıkamam derse 5600G bir sistem mantıklı olur.
Bütçe sorunum yok gerekli olanı arıyorum attığınız sisteme baktım uygun duruyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ofis için ekran kartı olması gereksiz elektrik tüketiminden başka işe yaramaz diye düşünüyorum.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Ofis için ekran kartı olması gereksiz elektrik tüketiminden başka işe yaramaz diye düşünüyorum.
Orası öyle haklısınız o konuda güç harcar arkadaş kendi karar verir hocam biz bulursak veya toplarsak atalım 5600G bir sistem. Kendisi seçer hangisi mantıklı geliyor ise.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Berkarda

80+ Silver
2.el olursa oyun bile kaldırır