Neler Yeni

İş yerim ile ilgili animsayon yapmam lazım bunu nasil yapabilirim

necmer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert
Animasyon yapımını nasıl yapabilirim burdadaki makinaları uzatka dis görüntü sonra iç ekran görüntüsü yakınlaştırma gibi ya da ücretli animasyon yaptırabilecegim veya benim yapabileceğim bir mecra var mıdır

GirayHan

80+ Gold
Animasyon yapımını nasıl yapabilirim burdadaki makinaları uzatka dis görüntü sonra iç ekran görüntüsü yakınlaştırma gibi ya da ücretli animasyon yaptırabilecegim veya benim yapabileceğim bir mecra var mıdır
bi ceptelefonu ve capcut windows uygulaması yeterli. gerisi basit.

capcut kur windows'a çekimleri yap ordan düzenle. uygulama gözünü korkutmasın kullanımı aşırı basit.

necmer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi ceptelefonu ve capcut windows uygulaması yeterli. gerisi basit.

capcut kur windows'a çekimleri yap ordan düzenle. uygulama gözünü korkutmasın kullanımı aşırı basit.
Yapacağım şey dsha ortada yok ben sunum için bunu bunu yapacağım demek için animasyon yapıyorum zaten o kadarını bende biliyorum

GirayHan

80+ Gold
Yapacağım şey dsha ortada yok ben sunum için bunu bunu yapacağım demek için animasyon yapıyorum zaten o kadarını bende biliyorum
alcan bi tane gfarik tableti çizcen animasyonu o zaman. bilmiyorsan da bionluk'a iş ilanı açıcaksın ücretini vercen profesyonel tutucan o halledecek.

Top Bottom