Neler Yeni

İstanbul-Balat güvenli mi???

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,686
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Tamamdırr çok sağolun tam konum geldi şuan zaten ev sahibi bilgileri paylaştı stada çok yakın gözüküyor. İyi günlerrr :peepokalp:
tam marmaray ve metrobüs dibinde bir yerlere giderkende rahat gidersiniz İyi günlerrr

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Arda Can
Hayır farketmiyor ulaşım için bakmıştık ama şuan ulaşım dert değil ücrete kıyıcaz artık ev olarak konum olarak bakıyoruz şuan gece vs biraz daha rahat olsun yani eve giriş çıkışlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ev ara sokakta ğwlwğdld gece girerken arkadan bıcaklanmayak

Kadıköy'de falan buldum oralarda pek sıkıntı olucağını düşünmüyorum gibi veya beyoğlu ve istiklal caddesi yakınlarında falan birkaç yer var

Doğru haklısın her türden insan var nasılsa nufüsa bağlı olarak ama yinede fazla tedirgin etmeyecek yerler vardır diye umuyorum
Anadolu Yakasında Sahrayicedit, 19 mayıs mahallesi, Kozyatağına falan bakın gecesi gündüzü sakindir güzel semt senelerdir oturuyorum

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
ali
Anadolu Yakasında Sahrayicedit, 19 mayıs mahallesi, Kozyatağına falan bakın gecesi gündüzü sakindir güzel semt senelerdir oturuyorum
Attığım en son konumu kiraladık şuanlık,tam konum falan geldi ev sahibinden ev ana cadde üzerinde pek bi sıkıntı olucağını düşünmedim.

Top Bottom