Neler Yeni

İstanbul gerçekten gezilebilecek veya yaşanılabilecek bir yer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
ragnar oğlu tarkan
maddi durumun el veriyorsa gayet kalabalık yaşanılabilir bir şehir her şehrin güzel ve kötü bölgeleri var sahil tarafları genelde güzel bölgeler.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
Sarıyer bölgesine gel. Ticari bölgeler dışında 10 numara. Çok fazla mülteci yok, gürültü yok.

Gezilebilecek bölge olarak kısıtlı olsa da diğer ilçelere nazaran daha iyi olduğu kesin.
Öyle yabancılar ve mülteciler yoksa mis gibi olur valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

maddi durumun el veriyorsa gayet kalabalık yaşanılabilir bir şehir her şehrin güzel ve kötü bölgeleri var sahil tarafları genelde güzel bölgeler.
İllaki biyerde çalışıp kendim kazanıcam sonuçta ne olur ne düşer ücret şuan bilmediğim için pek bir şey diyemeyeceğim sürekli aileden geçinemem

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Herkese iyi akşamlar öncelikle.17 yaşında lise son sınıf öğrenciyim.Isparta'da yaşıyorum.Hayatımda pek fazla il gezmedim 3-4 tane anca.
Konuma gelicek olursak İstanbul denen şehri 1 yıldır çok merak ediyorum hatta aşık oldum diyebilirim şehre.Sürekli youtube'dan videolar izliyorum veya google earth'tan açıp açıp geziyorum sokaklarda.Milletin hayali ders,okul,veya başka hobiler.. benimki ise İstanbul'da yaşamak :D . İstanbulda bir üniversite tutturmak istiyorum.İnşallah nasip olursa tabi.Öncesinde ise gelecek yaz oraya gelip gezmek istiyorum birçok yerini.Yaşadığım şehir küçük bu yüzden biraz da sıkıldım burdan ama kötü değil tabii ki güzel şehir.Dediğim gibi İstanbul'un bende ayrı bi yeri oluştu gezmeyi severim bu yüzden büyük ve gezilecek yerleri çok gibi geliyor bu beni cezbediyor. Sizce gerçekten İstanbul'da yaşanır mı?Veya gelip gezmek için güzel bi şehir mi?İlk defa gelen birine neler önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler <3
Paran varsa paşalar gibi yaşanır. Fakat asgari ücretin 2-3 katını bile alsan sürünürsün bu şehirde. Öyle bir raconu var. Fakat Anadolu yakası ferah Avrupa'ya göre. Ben anadolu yakasında yaşıyorum, gezilecek pek yer yok fakat avrupa kadar kalabalık ve boğucu değil en azından.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Herkese iyi akşamlar öncelikle.17 yaşında lise son sınıf öğrenciyim.Isparta'da yaşıyorum.Hayatımda pek fazla il gezmedim 3-4 tane anca.
Konuma gelicek olursak İstanbul denen şehri 1 yıldır çok merak ediyorum hatta aşık oldum diyebilirim şehre.Sürekli youtube'dan videolar izliyorum veya google earth'tan açıp açıp geziyorum sokaklarda.Milletin hayali ders,okul,veya başka hobiler.. benimki ise İstanbul'da yaşamak :D . İstanbulda bir üniversite tutturmak istiyorum.İnşallah nasip olursa tabi.Öncesinde ise gelecek yaz oraya gelip gezmek istiyorum birçok yerini.Yaşadığım şehir küçük bu yüzden biraz da sıkıldım burdan ama kötü değil tabii ki güzel şehir.Dediğim gibi İstanbul'un bende ayrı bi yeri oluştu gezmeyi severim bu yüzden büyük ve gezilecek yerleri çok gibi geliyor bu beni cezbediyor. Sizce gerçekten İstanbul'da yaşanır mı?Veya gelip gezmek için güzel bi şehir mi?İlk defa gelen birine neler önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler <3
24 yaşındayım hep avrupa yakasında yaşadım bağcılarda yaşıyorum ilk kez kadıköy erenköu cadde bostana gitmiştim istanbulu sevdiğimi yeni fark ettim. İnanır mısın hiç mülteci yok hiç etrafında hep saygılı insanlar elit insanlar var kimse kimseye bakıp süzmüyor gece bile güvenli yani o kadar söyliyim hem havasıda temiz denizede yakın ama avrupa yakasında mülteci dolu ve can güvenliği de yok.

Loading...

80+ Silver
rezalet bir yer.
trafiği sinir krizi geçirtir insana.

Kontfire

80+ Silver
10 yıl ıspartada kaldım iş için istanbula geldim , trafik insana kafayı yedirtiyor. 40dklık yola çok az diye şaşırıyorum.
Ispartada 10dk da şehir bitiyordu. Burada kalınmaz hayatta çok pahalı Isparta ya göre.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Serdar BULUT
Hocam deprem sıkıntısı var yakın zamanda beklenen. Ben olsam gitmezdim.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
10 yıl ıspartada kaldım iş için istanbula geldim , trafik insana kafayı yedirtiyor. 40dklık yola çok az diye şaşırıyorum.
Ispartada 10dk da şehir bitiyordu. Burada kalınmaz hayatta çok pahalı Isparta ya göre.
İşte burda heryere 5-10 dk ya gidiliyo ve pek yapılıcak aktivite yok o yüzden sıkıyor biraz

Kontfire

80+ Silver
İşte burda heryere 5-10 dk ya gidiliyo ve pek yapılıcak aktivite yok o yüzden sıkıyor biraz
Öyle biraz . Sana ilk mesajı attığım saate bakarsan işe gitmek için kaçta kalktığımı anlarsın ama trafik yüzünden :)

Üstte arkadaşın dediği gibi yeni binada oturman lazım bu arada , 3-4 yıllık binalarında kiralar uçuyor maşallah

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
Öyle biraz . Sana ilk mesajı attığım saate bakarsan işe gitmek için kaçta kalktığımı anlarsın ama trafik yüzünden :)

Üstte arkadaşın dediği gibi yeni binada oturman lazım bu arada , 3-4 yıllık binalarında kiralar uçuyor maşallah
Valla hocam zor o saatte kalkıp gitmek yorar.Düşüneceğim artık yaşamak için olmasa bile gezmek için yılda birkaç defa gelebilirim.Görmeden sevdim memleketi daha ne olsun😁.Teşekkür ederim. Kolay gelsin size

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
O anlamı kastetmemiştim😀.Yani genel olarak deprem bu heryerde olabilir ısparta da deprem bölgesinde ona kalırsa burda yaşıyorum

Ne yönden acabaa

Teşekkür ederim 🙂. Şöyle güzelce bi turlasam şehri o bile belki yeterli olabilir bana dediğim gibi hiç gitme şansım olmadığı için çok merak ediyorum.Sosyal medyayla görünenle aynı mı acaba diye vs..

Valla küçük şehir ulaşım vs çok sıkıntı çekmiyorum motorla gayet rahat bi şekilde turluyorum ama işte gezilecek yerler vs kısıtlı olunca taş çatlasın 1 gün zor çıkıyor

Anladım teşekkürler
hocam instagrama gaziosmanpaşasokakları yazın haberlere bi bakın sonra tekrar karar verin :D

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,359
İsim
Emir Bayram
gelme istanbula dolu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,626
Üyeler
141,322
Son üye
azgin.avrenli
Top Bottom