Neler Yeni

İtopya bilgisayar iade sorunu.

DarkSooL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem Çınar
İtopya bilgisayardan yaklaşık 1 ay 3 hafta önce bir kulaklık aldım. Kulaklığı test etmek amaçlı mikrofonu nasıl yada ses nasıl geliyor diye test etmek için içindeki jelatinlerini sökmeden kutudan çıkarttım. Menmun kalmadığım için iade talebinde bulunduğumda kulaklığın paketi açıldığı için iade alamıyoruz eğer iade etmek istiyorsanız garantiye yollamanız gerekiyor diye bir cevapla karşı karşıya kaldım. Ürünü garantiye yolladıktan sonra yaklaşık 2 haftadır ne arayan var nede bilgi için mail atan bilgi almak için aradığımda 20 dakika sıra bekledikten sonra müşteri temsilcisi ile görüşme sağladığımda ürünüm halen dispiritor firmada olduğu ve bakılmadığı söylendi. 2 haftada normalde gelmesi gereken ürün halen bakılmamıştı. yine bi 10-15 gün bekledikten sonra tekrar aradığımda dalga geçer gibi bana size ürününüzün garantiden onaylandığını yeni cihazın yollandığı haberi verilmedi mi? dendi beni arasaydınız şuan bunu sormak için niye arayayım yani neyse bi 1 hafta da paranın gelmesini bekledim alacağım ürüne 350 tl zam geldi benim güzel önerim itopya bilgisayardan uzak durmanız anca twitch platformundaki yayıncılara sponsor olup fakat insanlar alışverişe gittiğinde bir garantiye yollamayı hadi onuda geçtim nakit aldığım ürünü süreyi uzatmak ve iptal işlemini yapmamı istedikleri için parayı banka hesabıma yolladılar. Birdaha çevreme ne alışveriş yaptırırım nede sitesine girip alışveriş yaptımak için bakarım.

Not: Paramı 1 ay 3 hafta sonunda kurtardım.
Not2: 1 gün sonra iade talebinde bulundum.

Son düzenleme:

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Geçmiş olsun. İtopya hakkında bu tür şikayetleri maalesef her yerde görüyorum. Umarım satış sonrası destek ve müşteri ilişkilerini geliştirirler.

DarkSooL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun. İtopya hakkında bu tür şikayetleri maalesef her yerde görüyorum. Umarım satış sonrası destek ve müşteri ilişkilerini geliştirirler.
Hocam isterse dünyanın en iyi ekibini kursunlar ben yine ordan alışveriş yapmam. Alırken hemen satış parayı verirken uğraş dur. Bende o zaman nakit alırken hocam sen ürünü ver bana ben parasını 1 hafta sonra vereyim mi diyorum.

Bende teknoloji mağzasında çalıştım ve bilgi işlem çalışanıyım kimseyi bu şekilde kandırmaya hakları yok eğer iade alacaksan be garanti politikan varsa insanları iadeden uzak tutmak ve uğraştırıp vazgeçirecek isen bunu alırken uyarman lazım böyle bir şey de yok. Bunu sen iade alıp kendin de o faturadaki kişi adına garantiye yollayabilirsin ama bunu farkında değil günlük 100bin tl ciro yapayım ama iade almayayım.Müşteri Hizmetlerine gidiyorsun 1 saat sıra gelmesini bekliyorsun niye çünkü ordaki adam hem iade hem garanti hemde teknik servislik yapıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,485
Üyeler
150,691
Son üye
MuhammedUzkas
Top Bottom