Neler Yeni

İtopya.com kargoya ne zaman verir

Dudo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre
iptal edince hesaba para anında tekrar yatıyor mu onda da bkeleme süresi var mı ?
Sanmıyorum hemen yatırmazlar. Alternatif ödeme yöntemi farklı kart bulmak en mantıklısı başka alternatif aklıma gelmiyor.

mha52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MHA
iptal edince hesaba para anında tekrar yatıyor mu onda da bkeleme süresi var mı ?
bekleme süresi var
1687437464921.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Halen hazırlanıyor gözüküyor tatile gidecez skıntı

Dudo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre
Kampanya yapıyor ama kampanyanın altından kalkamıyor sürekli aynı sorun.

mha52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MHA
yarın biz tatile gidiyoruz artık kargoya verilince değiştiriliyormuş onu arayıp değiştririz herhalde

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Alperen
yarın biz tatile gidiyoruz artık kargoya verilince değiştiriliyormuş onu arayıp değiştririz herhalde
evet kargoya verildikten sonra kargo ile iletişime geçip adres değişikliği yapabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve umarım yarın kargoya verilir yoksa çarşı pazar karışacak gibi görünüyor

Lonely_x3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ömer Alper
Bende sizle aynı durumdayım 18 inde sipariş gecmiştim hala hazirlaniyor diyor. Aradim cashback muhabbeti icin en azindan fatura istedim yapilamayacagini soylediler. 24 ünde cashback suresi dolacak yani c.tesi son. Fatura o tarihe imkansiz. Cashbackten umudu kesin. Ama asusla görüşüp alım tarihimi öne sürüp talepte bulunacagim ne olur bilemem. Bu arada yarin DA sistem daha uygun fiyata benzer sistem verirse iptal etmeyi ben de dusunuyorum. İptali onayladiktan 10 gün sonra ödeme şeklini nasil yaptiysan ayni yöntemle para geri iade diyor sitede ama skıntı şu; iptali ne kadar sürede onaylayacaklar... Hep muamma.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İtopya yoğunluk zamanları harbiden çok yavaş. Ben sadece bir işlemci aldım sadece pakete koyup kargolayacaklar, 1 hafta sürdü, sağolsun UPS de çok hızlıydı 1 hafta da o sürdü 2 haftada anca bir işlemci aldım iyi ki acelem yoktu sistem toplarken ilk aldığım parçamdı.

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Alperen
Güncelleme 17 sinde aldığım sistem daha yeni hazırlandı sanırım bugün kargoya verilir.
1687499733265.png

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Alperen
Bende bir gelişme yok hazırlanıyor da kaldı aynı tarihte sipariş vermişiz anlaşılan bugünkü sisteme göre sipariş iptal yapabilirim.
büyük ihtimal seninki de bugün hazırlanır çünkü müşteri hizmetleri cuma günü kargolanır demişti bana aynı gün verdiysek senin için de geçerlidir

mha52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
MHA
halen kargoya verilmedi bu nedir??

Aderal

80+ Bronze
Böyle rezalet saçma sapan bir firma görmedim dün verdiklerini söylediler bugün yurtiçini arıyorum adınıza gelen kargo yok diyorlar rezalet bir firma burdan Alışveriş yapmak en büyük hatam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom