Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Açık
Arkadaşlar konudan bağımsız ama ben displayport almak istiyorum da bana önerebileceğiniz bişey varmı? Bunu alırsan seni üzmez dediğin fiyat performans bişey varsa önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Onur Mehmet Aslan
Gaming gen tr nin yaptığı efsane ötesi indirimden dolayı itopyada gaza gelip öyle yapılmaz böyle yapılır deyip daha fenasını yapabilir gibi de geliyor. Ben firma yetkilisi olsam bu tarz bir durum yapabilirdim beyler. Sonuçta itopya ciddi yayıncı sponsorlukları olan ve artık TR de bilindik bir site. Kısacası gövde gösterisi olayına dönerse mis gibi indirimler gelir. Yürü be itopya kalma bu olayın altında da son kullanıcılara yarasın aslkdfjalskjdf
aynen yapar kesin .d
bir ton yayıncı firmayı hypeliyor ztn :) Itopya tahminimce indirim adı altın da ürünleri phalıya satar :) bir kaç influencer ile bu durumu destekler miss gibi :D

Robius

80+ Bronze
Doğum günü fırsatları her yıl iyi oluyor ben sağlam indirimler bekliyorum. 1tb Nvme için pusudayım.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
güzel bi xpg klavye tadından yenmez bi alamadım ya klavyeyi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Hocam yanlışlıkla 2 tane aldım g102 birini gelince kutuyu dahi açmadan size verebilirim. Aynı fiyattan.
Harbi mi hocam? Valla Allah çıkarttı sizi karşıma ya. Özelden yazıyorum size. Bakabilir misiniz?

kaptanrot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak T.
Harbi mi hocam? Valla Allah çıkarttı sizi karşıma ya. Özelden yazıyorum size. Bakabilir misiniz?
İste bu forum bunun için var arkadaşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bende gaminggen.tr deki gibi bir indirim bekliyorum adamlar bizi ekran kartına uygun fiyattan doyurdu fazlasıyla, şimdi sıra dip fiyat ram,ssd ve kasa beklentisi içindeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Lemonade Cell
Güzel bi kulaklık indirimi yapsın bana ben okeyim

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Semih
Gaming gen tr nin yaptığı efsane ötesi indirimden dolayı itopyada gaza gelip öyle yapılmaz böyle yapılır deyip daha fenasını yapabilir gibi de geliyor. Ben firma yetkilisi olsam bu tarz bir durum yapabilirdim beyler. Sonuçta itopya ciddi yayıncı sponsorlukları olan ve artık TR de bilindik bir site. Kısacası gövde gösterisi olayına dönerse mis gibi indirimler gelir. Yürü be itopya kalma bu olayın altında da son kullanıcılara yarasın aslkdfjalskjdf
Efsane mart indirimlerinde ne gördük ki bunda ne görelim. Piyasa altı hızlı tükenecek 2 3 ürün koyarlar gerisi kestaneee...

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
Arkadaşlar konudan bağımsız ama ben displayport almak istiyorum da bana önerebileceğiniz bişey varmı? Bunu alırsan seni üzmez dediğin fiyat performans bişey varsa önerir misiniz?
paugge yada ugreen oldukça iyidir bütçene göre

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bu seferki indirimlerin iyi olacağını düşünüyorum. Yıldönümü önemli bir gün, çoğu firma yıldönümüne özel etkinlikler ve kampanyalar yapıyor.
İndirimler başlayınca güzel bulduğum SSD'leri paylaşmayı düşünüyorum.

Penguen

80+ Silver
Meraklandım ya, sabredemiyorum.
İtopya güzel bir indirim yapsa iyi olur, çok arka planda kalmaya başladı. Sene başında falan güzel SSD indirimleri vardı, yine bir şeyler yaparsalar iyi olur, SSD lazım.

Cosef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf Berke
Hazır mıyızzzz

Top Bottom