Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Thermalright Peerless Assassin Inventus Siyah 1300₺/ARGB 1488₺ 🔥

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
giriş orta sınıf bir sistemin varsa bunu al geç. üst sınıf bileşenler varsa sıvı soğutma görsel olarak daha güzel olur. 12400f için bu soğutucu yeterli olur. uyumlu mu sorusunun cevabı da evet uyumlu.
Modart m9 var ramler rgb modeliyle aldım

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
12400f için uyumlu mu iş yapar mı sıvı sogutma mi almalıyım görünüş için acaba üste 1k daha koyup yoksa bu da hos durur mu
Al geç bunu. O işlemciyi buz gibi çalıştırır. Sıvı soğutma gereksiz olur o sisteme.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
kule tipini desteklemek için bir aparat oluyormu beyler anakart sarkmasın diye ? ekran kartındaki gibi beni biraz korkutuyor kule tipi soğutucular çok ağır duruyor hiç kullanmadığım içinmi acaba

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,664
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
kule tipini desteklemek için bir aparat oluyormu beyler anakart sarkmasın diye ? ekran kartındaki gibi beni biraz korkutuyor kule tipi soğutucular çok ağır duruyor hiç kullanmadığım içinmi acaba
Korkma bişey olmuyor kral yani 3kilo falan değilse kule tipi bişey olmaz

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Korkma bişey olmuyor kral yani 3kilo falan değilse kule tipi bişey olmaz
sıvı soğutmaya bütçe çıkarım hocam aslında ama hiç güvenmiyorum su sızar bişey olur bide onlar sınırsız olmuyormuş heralde içindeki sıvı değişiyormuş falan ben parayı vericem takıcam bidaha bozulana kadar onu düşünmemem lazım açıkcası öyle biriyim :D

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Taksim Delisi Cenk
12400f için uyumlu mu iş yapar mı sıvı sogutma mi almalıyım görünüş için acaba üste 1k daha koyup yoksa bu da hos durur mu
Görüntü içinse ve extra 1k verebilecekswn sıvı,
Param cebimde kalsın diyorsan bunu 🙂

guhaze

80+
sorun olacak bir şey yok hocam içiniz rahat olabilir.

tguven

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tarık
giriş orta sınıf bir sistemin varsa bunu al geç. üst sınıf bileşenler varsa sıvı soğutma görsel olarak daha güzel olur. 12400f için bu soğutucu yeterli olur. uyumlu mu sorusunun cevabı da evet uyumlu.
12400f vardı bende stok fan yeterli geliyordu.
13400f geçtim işlemci stok fan ile 91 dereceyi görüyordu şimdi bu soğutucu ile sıcaklığın 48 dereceyi geçtiğini görmedim.

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
12400f vardı bende stok fan yeterli geliyordu.
13400f geçtim işlemci stok fan ile 91 dereceyi görüyordu şimdi bu soğutucu ile sıcaklığın 48 dereceyi geçtiğini görmedim.
fiyatına göre en iyi hava soğutmalardan biri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutucu bence çok güzel duruyor ama ramleri kapatıyor haberin olsun rgb ram varsa daha küçük bir şey bak bence :D
kingston beast model ramleri sıkıntıya sokarmı hocam

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
fiyatına göre en iyi hava soğutmalardan biri
Mesaj otomatik birleştirildi:

kingston beast model ramleri sıkıntıya sokarmı hocam
ön fanı 1 2 tık yukarı kaldırman gerekebilir , rgb gözükmemesi de sorun değilse sıkıntı olmaz alabilirsin

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular