Neler Yeni

İTOPYA FİRMASININ REZİLLİĞİ ?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
110 kişi nasıl yetemiyor ya biraz kaytarıyorlar bence

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
ben hiç sevmem itopyayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barbaros Yanık
@Abdullah Hacıgül Abi sınavdan çıktım yazdıklarınızı tekrar okudum, benim elbette acelem yok bunu belirteyim 12 gündür bekliyorum parçalar gelse bile montaj yapmayacağım diğer parçaları beklediğimden burdaki arkadaşlar da hala indirimden bahsediyor bana cevapta bir iki kişi, benim zoruma giden 2 saat süren bir arama içerisinde 2 kez 89 kişi bekleyip bağlanmama rağmen derdimi anlatırken suratıma telefonu kapamaları dert yandığım nokta bu. Ben 12 gün beklemişim 15 gün beklemişim problem yok. Onu geçtim sitesinde montajlı sisteme dahi 7 gün diyorlar ki benim aldığım ürünler sıvı soğutucu ve güç kaynağı.

H3lk3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Orhun Temel
3-5 gün yazmış mı yazmış o zaman bu firmanın liyakatsizliğini gösterir. Bende 20 kasım günü sipariş verdim bekliyorum. Dünyaya satıyorlar hocam ondan yetiştiremiyorlar yazık asbsbdbd

Xeiru_S

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Can Karamanlı
Bende 22 Kasım'da monitor klavye mouse siparişi verdim. Üste 3-5 gün arası kargolanır yazıyordu ben zaten 3-5 günde gelcegini düşünmedim ancak montajsız ürün aldığım için en fazla 7 günde geleceğini düşündüm. 7. günde onları aradım bana 1-2 hafta içinde verileceğini söylediler ancak hala kargoya verilmedi 10 gün oldu. 4 günleri kaldı ama anlamadığım olay montajsız bir ürün olmasına rağmen hala kargolamamaları. Sanki son güne kadar bekliyorlar. Ayrıca arkadaşım ordan birkaç fotoğraf attı.Ben hala bekliyorum umarım 4 gün içinde kargoya verilir.

Ekler

• FB_IMG_1606884475954.jpg
    FB_IMG_1606884475954.jpg
    33.8 KB · Hit: 34
  • FB_IMG_1606884470767.jpg
    FB_IMG_1606884470767.jpg
    26.2 KB · Hit: 32

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz

Affection

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Batın
bende 27 kasım da vermiştim klavye siparişi kargoya hazır diyor ama hala kargoya verilmedi gerçekten de kargo kısmında rezil

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Tamı tamına 1 saat 2 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekledim bu süre zarfı sonunda birisi telefonu açtı durumu daha anlatırken sözümü kesip hangi gün sipariş verdiniz diye sordu tarihi söyledim direkt telefonu kapattı. Bu insanların tüm müşteri ilişkileri ya yayıncı olacaksınız ya Youtube kanalınız olacak sponsor ilişkiniz olacak o şekilde anca yardımcı olurlar kendi çıkarları uğruna... 20 Kasım 2020 tarihinde sipariş verdim bugün 2 Aralık, 12 gün geçti sipariş vereli hala kargoya bile vermediler ürünlerimi ne montaj gerektiren ürünler ne de stoksuz ürün istedim. Sıvı soğutucu ile güç kaynağını kargoya vermek bu kadar mı zor? Bu kadar mı bir işi beceremez bir şirket. İş parayı alana kadar gerisi yok ama nedense. Ne buradan alışveriş yapın ne de alışveriş yaptırın tanıdıklarınıza bu siteden. Ben bu kadar lanet bir site görmedim hayatımda 2. oldu bu aynı durumu Nisan-Mayıs aralığında da yaşadım 30 gün sonunda ne elimde ürünler vardı ne de param, zorla paramı geri alabildim. Bu siteden asla ama asla bir alışverişte bulunmayın. Kim bilir benimle aynı gün 20.11.2020 tarihinde nice insanlar var ve ürünlerini bekliyorlar benim gibi...Alıntıyı görüntüle
sırf bu yüzden da4 almayacağım

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bende 22 Kasım'da monitor klavye mouse siparişi verdim. Üste 3-5 gün arası kargolanır yazıyordu ben zaten 3-5 günde gelcegini düşünmedim ancak montajsız ürün aldığım için en fazla 7 günde geleceğini düşündüm. 7. günde onları aradım bana 1-2 hafta içinde verileceğini söylediler ancak hala kargoya verilmedi 10 gün oldu. 4 günleri kaldı ama anlamadığım olay montajsız bir ürün olmasına rağmen hala kargolamamaları. Sanki son güne kadar bekliyorlar. Ayrıca arkadaşım ordan birkaç fotoğraf attı.Ben hala bekliyorum umarım 4 gün içinde kargoya verilir.
5v5 cs atıyorlar sanırım

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamı tamına 1 saat 2 dakika müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekledim bu süre zarfı sonunda birisi telefonu açtı durumu daha anlatırken sözümü kesip hangi gün sipariş verdiniz diye sordu tarihi söyledim direkt telefonu kapattı. Bu insanların tüm müşteri ilişkileri ya yayıncı olacaksınız ya Youtube kanalınız olacak sponsor ilişkiniz olacak o şekilde anca yardımcı olurlar kendi çıkarları uğruna... 20 Kasım 2020 tarihinde sipariş verdim bugün 2 Aralık, 12 gün geçti sipariş vereli hala kargoya bile vermediler ürünlerimi ne montaj gerektiren ürünler ne de stoksuz ürün istedim. Sıvı soğutucu ile güç kaynağını kargoya vermek bu kadar mı zor? Bu kadar mı bir işi beceremez bir şirket. İş parayı alana kadar gerisi yok ama nedense. Ne buradan alışveriş yapın ne de alışveriş yaptırın tanıdıklarınıza bu siteden. Ben bu kadar lanet bir site görmedim hayatımda 2. oldu bu aynı durumu Nisan-Mayıs aralığında da yaşadım 30 gün sonunda ne elimde ürünler vardı ne de param, zorla paramı geri alabildim. Bu siteden asla ama asla bir alışverişte bulunmayın. Kim bilir benimle aynı gün 20.11.2020 tarihinde nice insanlar var ve ürünlerini bekliyorlar benim gibi...Alıntıyı görüntüle
İtopya'dan alışveriş yapılacaksa mağazasına gidip yapılmalı. Güvenli siteler arasında en kötüsü olabilir.
Allah'tan ürünleri bozuk filan göndermiyorlar ama kargoları çok yavaş ve müşteri hizmetleri ilgisiz.
Twitch yayıncılar bol bol övüyor ama alışveriş yapılmasını pek önermediğim bir site. Alacağım şey başka güvenli bir sitede azcık daha pahalıysa ordan alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barbaros Yanık
18.Gün sonunda ürünleri teslim aldım sorunsuz şekilde. Sadece sorunsuz bir şekilde elime ulaştığına seviniyorum. Buna da şükürler olsun, 18 Gün sürmesini ise İtopya'dan böyle dönemlerde alışveriş yapıp herhangi bir ürün alacak kişiler veya alışveriş yapan kişiler hakkında düşünebilir kafasında bir süreç hayal edebilirler...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,980
Üyeler
140,585
Son üye
SB21
Top Bottom