Neler Yeni

İTOPYA FİRMASININ REZİLLİĞİ ?

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Yarın öbür gün aldığınız ürünle ilgili de bir sorun yaşarsanız telefon yüzünüze benzer şekilde kapatılırsa anlarsınız o duyguyu ama tabi siz bu durumda olmadığınız için anlamak epey zor olmalı sizin adınıza..
Kral ben 3-4 defa alışveriş yaptım benim gibi memnun kalan var fakat kalmayan tarafta var
Alınmaz diye bir şey diyemezsin yani DA-SİSTEM4 çıktı mesela fiyatı gayet uygundu mesela onu almasınlar mı bende da-sistem2 satın aldım bi de mouse aldım itopyadan 1 haftadan fazla sürmedi gelmesi
Şimdi bende konu açıp itopyayı övebilirim

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
Kargo sorunu dışında güzel bir firma abartmayın biraz geç alsanız ürünü ne olacak, yasal olarak 30 güne kadar getirmeme şansları var.
hocam yasal falan ama bence yoğunluk değil artık ilgisizlik sadece kargo değil müşteri hizmetleride öyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Tayfun erdogan
aynı sorundan müzdaribim. stoktaki kulaklıktan aldım daha öyle bekliyor. iptal etsen ayrı bekleyecen etmesen ayrı dert. alayı düzenbaz bunların

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barbaros Yanık
Kral ben 3-4 defa alışveriş yaptım benim gibi memnun kalan var fakat kalmayan tarafta var
Alınmaz diye bir şey diyemezsin yani DA-SİSTEM4 çıktı mesela fiyatı gayet uygundu mesela onu almasınlar mı bende da-sistem2 satın aldım bi de mouse aldım itopyadan 1 haftadan fazla sürmedi gelmesi
Ben fiyat hakkında bir yorumda bulunmadım ama senin anlayış açını anlamak epey zor bizim tarafımızdan, yazık neyse...

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
hocam yasal falan ama bence yoğunluk değil artık ilgisizlik sadece kargo değil müşteri hizmetleride öyle
Hocam müşteri hizmetine bir şey diyemem fakat, Yoğunlar DA sistem çıkartıyor binlerce kişi alıyor, webtekno çıkartıyor binlerce kişi alıyor, aşırı büyük teknoloji devi bir mağazada değil. Yoğunluk yaşanması normal 2-3 Hafta bekle gelmedimi 1 hafta daha bekle Yasal hakları bitmiş olur şikayet edersiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barbaros Yanık
aldığınız ürünlerin linkini atar mısınız belki onlarda 30'undan sonra kargoya verilecek ürünlerdendir.
Aldığım ürünler bunlar;

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Ben fiyat hakkında bir yorumda bulunmadım ama senin anlayış açını anlamak epey zor bizim tarafımızdan, yazık neyse...
Allahım ya :D
Dostum dediğimi anlamıyor musun?
Buraya uygun fiyatlı ürün gelmediği sürece bende alışveriş yapmıyorum
DA-SİSTEM4'ün fiyatı uygundu, neden almasınlar?
Sen fiyatı önemsemeden alma diyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barbaros Yanık
Hocam müşteri hizmetine bir şey diyemem fakat, Yoğunlar DA sistem çıkartıyor binlerce kişi alıyor, webtekno çıkartıyor binlerce kişi alıyor, aşırı büyük teknoloji devi bir mağazada değil. Yoğunluk yaşanması normal 2-3 Hafta bekle gelmedimi 1 hafta daha bekle Yasal hakları bitmiş olur şikayet edersiniz.
Tamamda ben ürünleri sipariş geçtiğimde DA vs. gibi bir şey ortada yoktu? Ne alaka yani onu anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allahım ya :D
Dostum dediğimi anlamıyor musun?
Buraya uygun fiyatlı ürün gelmediği sürece bende alışveriş yapmıyorum
DA-SİSTEM4'ün fiyatı uygundu, neden almasınlar?
Sen fiyatı önemsemeden alma diyorsun
Dostum bende sana diyorum ki anlıyor musun veya yazdığımı okudun mu bilmem ancak ben alışveriş yaparken DA4 vs. bir şey çıkmamıştı ne alakası var bunun benim siparişimle benim siparişim DA ile ilgili parça bile değil.

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Tamamda ben ürünleri sipariş geçtiğimde DA vs. gibi bir şey ortada yoktu? Ne alaka yani onu anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bende sana diyorum ki anlıyor musun veya yazdığımı okudun mu bilmem ancak ben alışveriş yaparken DA4 vs. bir şey çıkmamıştı ne alakası var bunun benim siparişimle benim siparişim DA ile ilgili parça bile değil.
Seninle tartışmaya hiç gerek yok anlamıyorsun dediklerimi, iyi günler :)

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Itopya iyi ancak sadece kargo süresi kötü. Geç olsun güç olmasin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,041
Üyeler
140,943
Son üye
UnqownME
Top Bottom