Neler Yeni

İTOPYA GARANTİ HK. BİLGİ TALEBİ

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
Arkadaşlar herkese merhaba, itopyadan sıfır toplama masaüstü sistem satın aldım kurup bi süre sistemi inceledikten sonra kendi kendine resetlediğinin farkına vardım ve Ankara itopya söğütözü şubesine gidip teslim ettim cihazın parçalarının tek tek garantiye gidip inceleceğini söylediler. Teknik servisteki kişi net bilgi vermedi fakat itopya.com ile daha önce buna benzer bi garanti durumu yaşamış olan varsa söyleyebilir mi ortalama kaç günde bileşenler garantiye gider gelir? Bilgisayar üzerinden çalışmaktayım ona göre yedek sistem almayı düşünüyorum

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisi olan varmı?

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
15 iş gününü geçmez demi ekstrem bi durum vs olmazsa?

SerhatCC

80+ Bronze
dostum garantiyi neden kabul ettiğini anlamadım iade yada direkt değişim seçeneği yok muydu 0 sistem alıyorsun sistemde arıza çıkıyor

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
Alalı 1 ayı geçti ayrıca şuan hangi parçada ne olduğu belli değil örnek ramdaysa sıkıntı zaten ramlar değişir aynı şekil psudaysa psu değişir daha ne olduğu belli değil ki

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
GÜNCELLEME
—-
ARKADAŞLAR KONU ÖNEMLİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Dün itopya tarafından arandım ve bana denilen şu oldu; Merhaba ekran kartınızın yetkili servisinden iade veya değişim mesajı geldi değişim olarak sizin ekran kartınız gıgabyte 3 fanlı 3060ti emsalinde verebileceğimiz kart yok ona uygun değişim olarak 3060 verebiliriz ya da fatura ücreti olan 7800tlyi tarafınıza iade edebiliriz.

Bana böyle dediler ne yapmam lazım benim kart 3060ti adamlar düz 3060 verelim diyor ya da ücreti iade ikisinide kabul etmedim ben bi servisle falan görüşeyim tekrar dönüş yapıcam dedi bu nasıl saçma bi iş sıfır sistem alıyorum arızalı çıkıyor özür dileyecekleri yerde daha kötüsünü verelim diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Muhammet Pak
GÜNCELLEME
—-

Dün itopya tarafından arandım ve bana denilen şu oldu; Merhaba ekran kartınızın yetkili servisinden iade veya değişim mesajı geldi değişim olarak sizin ekran kartınız gıgabyte 3 fanlı 3060ti emsalinde verebileceğimiz kart yok ona uygun değişim olarak 3060 verebiliriz ya da fatura ücreti olan 7800tlyi tarafınıza iade edebiliriz.

Bana böyle dediler ne yapmam lazım benim kart 3060ti adamlar düz 3060 verelim diyor ya da ücreti iade ikisinide kabul etmedim ben bi servisle falan görüşeyim tekrar dönüş yapıcam dedi bu nasıl saçma bi iş sıfır sistem alıyorum arızalı çıkıyor özür dileyecekleri yerde daha kötüsünü verelim diyorlar
Malesef İtopya gibi firmalar ürünü sattıktan sonra müşteri memnuniyeti sağlamayı sevmezler, geçmiş olsun. 3060 vereceklerse fiyat farkını iade etsinler bari...

Son düzenleme:

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
GÜNCELLEME
—-

Hep aynısını yapıyor bu itopya , ellerinde olduğuna eminim ama iade veya değişim raporu gelince, müşteriye elimizde yok isterseniz şunu verebiliriz gibisinden hep aynı .
Daha öncede 7-8 kez aynı duruma düşen kişiyi gördüm yalan eminim.

Speleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Bahadır Dinç
Yani varmı öyle bir şey 1 ay önce 3060tili sistemi aldım bana hem arızalı ürün yolluyolar hemde daha düşüğüyle değiştirelim diyolar mantığa bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Muhammet Pak
Yani varmı öyle bir şey 1 ay önce 3060tili sistemi aldım bana hem arızalı ürün yolluyolar hemde daha düşüğüyle değiştirelim diyolar mantığa bak
Evet var böyle bir şey, bu gibi firmalar yapıyor bunu hep.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom