Neler Yeni

İTOPYA GÜVENİLİR Mİ?

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Evet güvenilir.

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
güvenilir fakat kargon bi tık gecikebilir
ekran kartı alışverişi yapmıştım oradan 4-5 ay önce

burakismailogl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Burak Ismailoglu
kargo ve müşteri hizmeti dışında iyilerdir

Nozera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Ali
Kısa ve öz itopya güvenilir mi?
2 hafta önce perşembe günü onlardan kasa ve klavye sipariş verdim, ertesi hafta çarşamba kasa elimde oldu. Klavye de perşembe geldi. Ama kasamda güncellemeleri yaptığım halde 1660s 6 gb ekran kartımla asla elde etmem gereken performanslara ulaşamadım yani şu anda bir hata var ama sorun ne bulamadım. klavyeyi 4 gündür kullanıyorum ve ledlerinden biri arıza yaptı düğmeye basıp kapasam bile biri kapanmıyor. Yani şu an alışverişlerimin ikisi de sorunlu gelmiş oldu. İnternette biraz bakındım garanti işleri baya uzun sürüyor, kargoyu yollayıp da 2 ay bekleyenler falan gördüm. O kadar asla beklemem direk haftaiçi kasamı ve klavyemi şubelerine götüreceğim umarım sorun düzelir. Ve umarım bu sadece benim başıma gelmiştir kimsenin böyle bişey yaşamasını istemem, 3 yıl dandik bi laptopdan kasarak oyun oynuyosun sonra paranla 6.5klık sistem alıyosun ama yine kasıyor..

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Şansına çok güveniyorsan alışveriş yapabilirsin. Ürünümün bozuk gelme/bozulma ihtimaline karşı berbat bir satış sonrası desteği olan bir yere asla uğramam.

Top Bottom