Neler Yeni

İtopya iptal talebini iptal edememe

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Şahin Göl
İtopyadan aldıgım 5 taksitle aldığım sistem sitede 2 taksit gözükünce iptal talebi oluşturdum isteğim ürünü iptal etmek değil taksit sayısını yükseltmekti ki zaten 5 taksitmiş fakat iptal talebini iptal etmek için 1 saat sonra aradığımda talebin otamatik olarakverildiğine sistemem manuel olarak bir şey yapamaycaklarından bahsettiler bu mağduriyettir ben sadece talep oluşturdum müşteri temsilcisinin beni arayıp yanlişlık olup olmadığını sorması gerekmezmi.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Kaira Bilgic
Hayır sen kendi isteğinle yapmışsın? Ekstra olarak şeyi anlamadım 2 taksit gözüküyordu ama 5 taksitmiş ne demek

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ahmet
itopya biraz keyfine göre hareket eden bir firma mail at dene birde
İtopyadan aldıgım 5 taksitle aldığım sistem sitede 2 taksit gözükünce iptal talebi oluşturdum isteğim ürünü iptal etmek değil taksit sayısını yükseltmekti ki zaten 5 taksitmiş fakat iptal talebini iptal etmek için 1 saat sonra aradığımda talebin otamatik olarakverildiğine sistemem manuel olarak bir şey yapamaycaklarından bahsettiler bu mağduriyettir ben sadece talep oluşturdum müşteri temsilcisinin beni arayıp yanlişlık olup olmadığını sorması gerekmezmi.
Yahu kardeşim ne demek keyfine göre adam iptal etmek istiyorum diye talep yollamış. Olayın itopya ile hiçbir alakası yok git bunu hepsiburada-amazon-n11 nerede yaparsan yap bu zaten böyledir. Ayrıca 2+3 taksit olayını sen 2 olarak algıladın muhtemelen üstüne ödediğin parayıda tek seferde değil 5 taksit şeklinde geri alacaksın bilgin olsun.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mağduriyet göremiyorum. İptal talebi için niye arasınlar seni? Onu bastığın anda iptal oldu. Yeniden almaktan başka çaren yok.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Berk Era
o itopyadaki sistemde garanti için 2+3 taksitli olanı seçtim bende. garanti geçirdi 2 taksitle. 3 taksidimi yediler. ödeyecez mecbur

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
İptal ettiğin için seni mi arayacaklar bir de :D

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Vatandan sipariş verdiğim sistemi iptal ettim. Ertesi gün arayıp iptalin iptalini istedim kabul ettlier ve sistem geldi. Arayin ve yanlışlıkla iptal ettim diyin

Top Bottom