Neler Yeni

itopyaya güvenebilirmiyim

NewÇeri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
NewÇeri
itopyayla ilgi bir çok şikayet var ne yapmalıyım sisze ekran kartı siparişi vericem

swindcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yasin Mert
sana kalmışta. bence alabilirisn ben ordan çok alışveriş yaptım klavye mouse vb. ama güvenmiyorsan yapıcak bir şey yok

xAhmetBilgin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ahmet Bilgin
müşteri hizmetlerini deneyımlemedım ama çok beklettiklerini ve ilgisiz davrandıklarını duydum
kargo geç gelmesi dışında bir sorun olacagını sanmam ama

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Eğer güvenemiyorsanız farklı sitelere bakın sinerji incehesap vb. Ve ayrıca şu an Vatan bilgisayarda kampanya vardı oraya da bakabilirsiniz.

Sledeva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emir Sansar
Bilgisayarımı 2 sene önce ordan almıştım herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. Bence alabilirsiniz sıkıntı çıkmaz.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
itopyayla ilgi bir çok şikayet var ne yapmalıyım sisze ekran kartı siparişi vericem
Güvenilir bir yer fakat çok fazla müşterisi olduğundan sanırsam (çünkü çok fazla kişiye sponsor bu yüzden çok fazla insan buradan alışveriş yapıyor) iletişimi biraz zayıf..

Yusuf50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Altıntaş
Hocam donanım arşivinin son sistemini çarşamba günü satın aldım. Perşembe günü kargoya verdiler direk. Şuan kargoda. Kargo sürecide hizlanmis olabilir. Müşteri temsilcileri ile de iletişim kurdum yardımcı oluyorlar herhangi bir sorunda.

Top Bottom