Neler Yeni

izoly pc aldım sizce iyi mi

Asklepios

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Bedri Taha CAN
hocam en mantıklı karar laptop almanız olur hem ailenizi ikna etmeni açısından hemde ekipmanlar açısından sizi bir süre idare eder

Starlex

80+ Silver

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Bende bilirim ilk almak istediğimde bende izoly bakardım ama artık en düşük 1650 lazım olduğunu öğrenince bende trendyolu bıraktım ama hevestir iptal edebiliyorsan et edemiyorsan hayırlı olsun başka söz yok ama bi önerim daha var bir akım korumalı fiş alsan iyi olur psu bomba gibidir ne zmana ne olacağı belli olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Bayraktar
izoly sitesine baktım sağlam sistemler de satıyorlarmış ama fiyat uçuk

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammet açıkgöz
Hem araba hem 4090 pc :D ayrıca yanında gelen monitör ve klavye mouse yede bakmanızı tavsiye ederim :D
Aynen kanka bende 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

izoly sitesine baktım sağlam sistemler de satıyorlarmış ama fiyat uçuk
Aynen kanka 4090 13900k nın yanına 500 GB M2 mükemmel ya fiyatta 400.000 bin TL bence gayet uygun parası olan olmayan kredi çeksin alsın ( mizah amalıdır )

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
1692132649686.png

tükeniyor beyler seri

CptSpork

80+ Bronze
oyun oynatsın yeter benim için ama ailem tredyol dan başka siteden almama izin vermiyor
Ailene galericiden et alınmayacağını, kırtasiyeden otomobil alınmıyacağını ve Trendyoldan'da bilgisayar alınmıyacağını söyleyebilirsin.
bilgisayar alabileceğin bir sürü site ve fiziksel mağaza var. Bunların başında muhtemelen ailenin de tanıdığı Vatan bilgisayar var.
Açtığın konuya 12 sayfa mesaj yazılmış. Çoğu zaman kimseye bu kadar mesaj yazılmaz. Burada konu açıp insanlara danışıyorsan bu insanların bilgili olduğunu düşünerek açtın. Peki bu bilgili insanların yorumlarını ve tavsiyelerine neden karşı çıkıyorsun?

Ailene buradaki mesajları gösterebilirsin. bilgisayar alma heyecanını anlıyoruz ancak bundan bir kaç ay sonra çok fazla pişman olacaksın. Sipariş vermiş olduğun bilgisayar değil 2. el, 3. el çıkarsa dua et.

Ailene bilgisayarın, işi tamamen bilgisayar olan bi yerden alınması gerektiğini ve kimsenin Trendyol'dan bilgisayar almadığını anlatabilirsin. İtopya, Vatan istanbulda yaşıyorsan PcKolik, Gaming.Gen gibi mağazalara götürebilrsin.

Son olarak alacağın bilgisayar aşağıdaki videodakinden bile çok daha kötü performans verecektir.

İzoly dolandırıcı, kötü, berbat. Sen anlamak?

Neden bu kadar uğraşıp mesaj yazdım bilmiyorum ben zaman kaybettim siz zaman kaybetmeyin dostlar daha fazla. Bunca mesaja rağmen arkadaşın ve ailesinin düşüncesi değişmiyorsa boşa zaman kaybetmeye gerek yok.

Son düzenleme:

Tokuchi77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Ad Soyad
Güzel kardeşim, sana herkes yardımcı olmaya çalışmış. Bütün bu forumdaki mesajları ailene göster gerekirse.

Izoly marka hazır sistem ve ekipmanları alan kişiler bu işlerden hiç anlamayan, araştırmadan anlık kararlarla hemen oğluma alayim diyen babaların ya da bir heves bilgisiz bir şekilde yine araştırmadan bir gencin babasına aldırdığı, son derece tarihi kazık yiyenlerin satın aldığı bir markadır.

Lütfen sorunsuz bir şekilde iade et.
Forumdakiler sana alabileceğin en iyi bilgisayarı almanda yardımcı olacaktır bütçene göre.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar daha uzatmayalım ben anladım sorununu arkadaşın. İlk zamanlar bende ailemi ikna edememiştim o tarz mesela sinerji gamegaraj tarzı PC satan yerlerden almaya. En sonunda ikna oldular da bana da ilk başta işte oralardan almayalım diyorlardı. Bu arkadaşta mecburen onu almış ama bir kez daha diyorum madem senin sadece Trendyol Amazon tarzı yurt içi alışveriş sitelerinden bir şey alma şansın var ve 10k bütçen var diyelim. O izoly pcler yerine apu işlemcili bir laptop alırsın daha iyi olur ez azından kaliteli olur. Hem Trendyol tarzı sitelerden alma şansın da var laptopu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,659
Üyeler
155,607
Son üye
soulflys
Top Bottom