Neler Yeni

James Donkey 712 mikrofon sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yiğitcan Eginli
Arkadaşlar incehesap üzerinden James Donkey 712 aldım çalıştırdım ama mikrofon sesimi değiştiriyor robot gibi çıkıyor sesim neden olabilir?

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Kulaklık mikrofonlarından pek bir şey beklemeyin. :D

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,707
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Arkadaşlar incehesap üzerinden James Donkey 712 aldım çalıştırdım ama mikrofon sesimi değiştiriyor robot gibi çıkıyor sesim neden olabilir?
Windows ses ayarlarından mikrofona gir ek cihaz özelliklerinden gelişmiş'e girip DVD kalitesini seç. Discord kullanıyorsan ayarlarda yankı engelleme, gürültü önleme, gelişmiş ses etkinliği ve otomatik kazanç kontrolünü kapat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yiğitcan Eginli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yo gayette sağlamlar. JD 710 var bende. Karşıya dümdüz gidiyor sesim. Ses kaydı alabilir misiniz? @E-S Yiğit
Daha 5 dk olmadı taktım ama winodwsta kontrol ettiğimde sesim yüksek gidiyor galiba discorddan yani bakıyorum mikrofon işareti full oluyor azıcık konuşmam da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows ses ayarlarından mikrofona gir ek cihaz özelliklerinden gelişmiş'e girip DVD kalitesini seç. Discord kullanıyorsan ayarlarda yankı engelleme, gürültü önleme, gelişmiş ses etkinliği ve otomatik kazanç kontrolünü kapat.söylediğiniz ayarları bulamadım 2h2

Windows ses ayarlarından mikrofona gir ek cihaz özelliklerinden gelişmiş'e girip DVD kalitesini seç. Discord kullanıyorsan ayarlarda yankı engelleme, gürültü önleme, gelişmiş ses etkinliği ve otomatik kazanç kontrolünü kapat.
Söylediğiniz ayarları bulamadım

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Daha 5 dk olmadı taktım ama winodwsta kontrol ettiğimde sesim yüksek gidiyor galiba discorddan yani bakıyorum mikrofon işareti full oluyor azıcık konuşmam da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylediğiniz ayarları bulamadım
Programından mikrofon kısmına gir boost açıksa kapat. Ses seviyesini düşür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,768
Üyeler
141,485
Son üye
ensryaman
Top Bottom