Neler Yeni

Jinekomasti hakkında birkaç sorum var

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
Öncelikle jinekomastiyi anlamak için bir elini yukarıya kaldırıp diğer elinle göğsüne bastırdığında top şeklinde bir şey hissediyorsan ve acıyorsa vardır. Boyutu da büyüklüğünü belirliyor tabi. Bazen göğüs büyük olsa da sporla yenebileceğin şekilde olabilir. Sorularına gelecek olursak hastane muhabbetlerine hakim değilim. Diğerleri için ise tahmini iyileşme durumuna bağlı olarak 6-12 ay içerisinde spora başlayabilirsin. Bu uzun süreçte aynı formu spor yapmadan koruyabilmen pek mümkün değil. Ama kas hafızası oluştuysa 6-12 ay içersindeki beslenmene göre spora başladıktan tahmini 2 ay içerisinde eski formuna ulaşabilirsin
bu arada o acı olayı ilk zamanlar vardı ama şuan herhangi bir ağrı yok

Umutlow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut
Merhaba dostum sana bu konu hakkında danışabilirmiyim?

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
Şu an nasıl peki yani rahatsız etmiyor mu
hocam vücut yaptığım için pek sıkıntı olmuyor sadece görüntü olarak hafif bir kötü görüntü olarak kaldı yani kısacası ameliyat olmayı hala düşünüyorum fakat eskisi gibi zorunluluk olarak değil de lüks olarak hissediyorum. Sizin yaş kaçtı hocam?

Umutlow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut
hocam vücut yaptığım için pek sıkıntı olmuyor sadece görüntü olarak hafif bir kötü görüntü olarak kaldı yani kısacası ameliyat olmayı hala düşünüyorum fakat eskisi gibi zorunluluk olarak değil de lüks olarak hissediyorum. Sizin yaş kaçtı hocam?
Hocam şuan 17 yaşındayım ama 2 senedir bu bela var artık tişört vb. Giyerken rahatsız olmaya başladım

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
Hocam şuan 17 yaşındayım ama 2 senedir bu bela var artık tişört vb. Giyerken rahatsız olmaya başladım
hocam bence çok iyi bi yaştasın spor ile birlikte çok rahat toparlarsın bende de 15 yaşımdan 19 yaşıma kadar devam etmişti en sonunda spora başladım dediğim gibi vücut yapınca o istemediğin o kötü görüntü bayağı azalıyor. Bu arada sana tek büyük tavsiyem stresten kesinlikle uzak dur

Umutlow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut
hocam bence çok iyi bi yaştasın spor ile birlikte çok rahat toparlarsın bende de 15 yaşımdan 19 yaşıma kadar devam etmişti en sonunda spora başladım dediğim gibi vücut yapınca o istemediğin o kötü görüntü bayağı azalıyor. Bu arada sana tek büyük tavsiyem stresten kesinlikle uzak dur
Kral geçen sene gittim yani bayağı yuvarlak olmuştu iyi duruyordu şuan evde full göğüs çalışıyorum azaltabileceğim kadae azaltacam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
920,537
Üyeler
142,743
Son üye
SupremeKansei