Neler Yeni

Type-C kablolu klavyeyi kablosuz klavyeye çevirebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Oğuz Tutkun
Arkadaşlar merhaba. Az önce indirimden Mucai 61 satın aldım aliexpressten. Type-C girişli bir klavye. Buna aparat falan alsak kablosuza çevirebilir miyiz? Type-C ucu olan bluetooth adaptörler gördüm aliexpresste, iş yapar mı acaba? Var mı deneyimleyen?

1YouTl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Arkadaşlar merhaba. Az önce indirimden Mucai 61 satın aldım aliexpressten. Type-C girişli bir klavye. Buna aparat falan alsak kablosuza çevirebilir miyiz? Type-C ucu olan bluetooth adaptörler gördüm aliexpresste, iş yapar mı acaba? Var mı deneyimleyen?
Klavyeden pahalı o aparatlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ Batarya da pahalı bir şey

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Mahir
Bluetooth gecikme yapar zaten verim alamazsın. Kargoya verilmediyse iptal et direkt kablosuz bir klavye bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Oğuz Tutkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyeden pahalı o aparatlar

+ Batarya da pahalı bir şey
batarya maliyeti aklımdan çıkmıştı hocam iyi hatırlattınız. var mı bildiğiniz kit veya ortalama fiyat ne tutar?

Bluetooth gecikme yapar zaten verim alamazsın. Kargoya verilmediyse iptal et direkt kablosuz bir klavye bak.
kablosuza çevirme niyetiyle değil uygun fiyatlı olduğu için aldım klavyeyi. Acaba kablosuza çevirebilir miyim diye düşündüm.

BabaVoss7

80+ Silver
Mantıklı ni hareket olmaz hem zaman hem maliyet fazla olur. İndirime giren kablosuzları takip edin bence.

1YouTl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
batarya maliyeti aklımdan çıkmıştı hocam iyi hatırlattınız. var mı bildiğiniz kit veya ortalama fiyat ne tutar?

kablosuza çevirme niyetiyle değil uygun fiyatlı olduğu için aldım klavyeyi. Acaba kablosuza çevirebilir miyim diye düşündüm.
Sadece bluetooth aleti 33 dolar o kdr fiyata kablosuz klavye alırsın ztn

Top Bottom