Neler Yeni

Öneri Kablolu/suz Mouse Önerisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Şuanda rival 3 kullanıyorum yaklaşık olarak 0.75 yıl önce falan aldım daha 1 yılı dolmadı. Zaten mouse sıfır gibi pc başında hiç vaktim olmadığı için hiç kullanılmamış desem yeridir. Tek kullandığım zaman 1 haftalık tatiller ve 2 haftalık tatiller onda da günde ortalama 2-3 saat kullanıyorum zaten. Yazın desen çalışmaktan pek vakit kalmıyor yani kısacası sıfıra yakın. Sıfırları en ucuz 750 den başlıyor (kablolu) ve ben 2. elde 600 gibi bir fiyata satıp glorious model o almayı düşünüyorum (kablolu) bütçem max 800-850. Rival 3 ü aldığım zaman amacım glorious almaktı zaten ama aralrındaki fiyat farkı şuankine nazaran baya vardı. Şuan gördüğüm kadarıyla pek bir farkları kalmamış bu nedenle böyle düşündüm bu fiyata öneri yaparsanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@kivanctas @Yavuz Sultan Selim @Mehmet Yılmaz
2. Ele gerek yok bu fiyata açık ara en iyi mouse xm1r elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim fiyatı 1600 TL falandı yeni düştü

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
2. Ele gerek yok bu fiyata açık ara en iyi mouse xm1r elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim fiyatı 1600 TL falandı yeni düştü
hocam 2. elden almayacağım. benim rival 3 sıfır neredeyse bu nedenle onu satacağım diyorum

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
Anladım ben konuyu yanlış okumuşum illede kablolu diyorsan xm1r kablosuzda olur diyorsanız arkadaşlarında önerdiği delux m800pro
hocam kablolu kablosuz gibi bir takıntım yok sadece glorious model o nun kablolusu 850 civarı bu nedenle kablolu dedim hani başkası 1.5k civarı olan kablosuzunu indirimde falan sanarsa diye

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
m800 daha iyidir
Hocam diğer konularda bir iki kişi m800 de takılmalar vs vs olduğunu söyledi bu bütçede m800 prodan sonra en iyi mouse nedir sizce? Onunla karşılaştıralım arkadaşlarda haksız çıkarsa boşuna laf kalabalığı yapmasın çünkü 10 kişinin arasında yok ben yüzlerce mouse inceledim bu çöp diyor.

Hocam diğer konularda bir iki kişi m800 de takılmalar vs vs olduğunu söyledi bu bütçede m800 prodan sonra en iyi mouse nedir sizce? Onunla karşılaştıralım arkadaşlarda haksız çıkarsa boşuna laf kalabalığı yapmasın çünkü 10 kişinin arasında yok ben yüzlerce mouse inceledim bu çöp diyor.
Tabi m820 dışında :D

@MuratTheFounderOfGariban

Son düzenleme:

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil

@MuratTheFounderOfGariban
@kivanctas

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,666
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,666
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Sağol hocam bu arada M3 ile arasındaki fark tam olarak ne aydınlatabilir misinzi
1701790117533.png

Shapeler farklı.
N3'te fazladan 2 DPI ayarlama tuşu mevcut(Macro ile istediğini atayabiliyorsun)
N3 200mAh, M3 500mAh bataryaya sahip(M3'ün şarjı daha uzun gidiyor. Buna rağmen ağırlıkları arasında anlamlı fark yok.)

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Asil
Alıntıyı görüntüle
Shapeler farklı.
N3'te fazladan 2 DPI ayarlama tuşu mevcut(Macro ile istediğini atayabiliyorsun)
N3 200mAh, M3 500mAh bataryaya sahip(M3'ün şarjı daha uzun gidiyor. Buna rağmen ağırlıkları arasında anlamlı fark yok.)
hocam kablolu olarak kullanabiliyorsak batarya benim için bişi ifade etmez ancak n3 elime küçük gelir mi diye düşünüyorum sırf bi tık büyük diye 300tl fazla vermek saçma benim için. Şuanda rival 3 kullanıyorum sence elime düzgün oturur mu? Boyutları az çok aynı internetten baktığım kadarıyla ama sence nasıl olur oturması?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,666
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
hocam kablolu olarak kullanabiliyorsak batarya benim için bişi ifade etmez ancak n3 elime küçük gelir mi diye düşünüyorum sırf bi tık büyük diye 300tl fazla vermek saçma benim için. Şuanda rival 3 kullanıyorum sence elime düzgün oturur mu? Boyutları az çok aynı internetten baktığım kadarıyla ama sence nasıl olur oturması?
1701791403510.png

N3 ile Rival 3 birbirinin aynısı neredeyse hiç yabancılık çekmezsin.
Kablolu kullanımda Hz düşebiliyor. Kablosuz kullanımını öneriyorum. Kablolu kullanacaksan başka alternatiflere bakmak daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:
Top Bottom