Neler Yeni

KABLONET vs NETSPEED

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Bizim bina ve altyapı yeni olduğu için uçuyor olabiliriz :D
Komşumun telefonları da bağlı internetime ben de o yüzden dedim ya tabiri caizse aşığım kablonet'e :)
Yok benim eski modemde bile 30 ms üstünü çok az görüyorum cs de

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Benim ping değerlerim:
*modemim güçsüz ve eski bu yüzden biraz ping yaratıyor.
Speedtest: 5
Valorant: 18-20 (oto sunucu seçimi)
Lol: 20-21
CS: 52 civarı
Among us Avrupa: 51
Among us Asya: 350
Among us Kuzey Amerika: 130

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Bence kablonet hiz düşmesi pek 9nemli değil sadece saat 7 ile gece 12 arasinda hiz düşüyor

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Arkadaşlar yaklaşık 10 dk önce kabloneti aradım. Bana oturduğum yere hizmet vermediklerini söylediler :(

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Arkadaşlar yaklaşık 10 dk önce kabloneti aradım. Bana oturduğum yere hizmet vermediklerini söylediler :(
Milenicom da gayet olumlu yorumlar var onada bakabilirsin kablonette altyapi sorunu var heryerde yok

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL

Kablonet

80+
Millenicom istiyordum zaten ama ping değerleri iyi midir bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada en iyi cevap olarak nasıl işaretleyebiliyorum ?
Merhaba,
Kablonet'te altyapı sorunu değince yanlış anlaşılıyor. Kablonet tamamen kendi altyapısını kullandığı için her yerde hizmet vermiyor. Türkiye'de 24 il merkezinde hizmet vermekte. Alt yapı sorgulama için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Bütün detaylar yazmakta. Ayrıca altyapının olduğu her yerde 100 Mbps hız desteği bulunmaktadır. Kablonet kampanyaları hakkında inceleme yaparken şunu göz ardı etmeyin: Aynı zamanda Kablo TV gibi bir hizmet alıyorsunuz. Bu özel bir tv platformu ve hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz kanallar bulunmakta. Akıllı sınırsız tarifelerde ise akşamları 19:00 - 24:00 saatleri arasında hız düşümü yapılıyor fakat Yüz Güldüren Kampanyası gibi bir kampanya aldığınızda 100 Mbps hız 25 Mbps'ye düşüyor ki çoğu ev için yeterli bir hız.
Bilgilerinize.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Merhaba,
Kablonet'te altyapı sorunu değince yanlış anlaşılıyor. Kablonet tamamen kendi altyapısını kullandığı için her yerde hizmet vermiyor. Türkiye'de 24 il merkezinde hizmet vermekte. Alt yapı sorgulama için bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Bütün detaylar yazmakta. Ayrıca altyapının olduğu her yerde 100 Mbps hız desteği bulunmaktadır. Kablonet kampanyaları hakkında inceleme yaparken şunu göz ardı etmeyin: Aynı zamanda Kablo TV gibi bir hizmet alıyorsunuz. Bu özel bir tv platformu ve hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz kanallar bulunmakta. Akıllı sınırsız tarifelerde ise akşamları 19:00 - 24:00 saatleri arasında hız düşümü yapılıyor fakat Yüz Güldüren Kampanyası gibi bir kampanya aldığınızda 100 Mbps hız 25 Mbps'ye düşüyor ki çoğu ev için yeterli bir hız.
Bilgilerinize.
Sen gerçek firmaysan yöneticiler ile itrtibata geç sana ayrı rütbe versinler yetkili firma mı öyle bir şey oluyor @itopya.com da ki gibi

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Merhaba,
Bilgilerinize.
Peki altyapınızın oturduğum yere gelmesi için bir başvuru işlemi yapabiliyor muyum ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
oğuzhan ege
kablonet çok iyi evde 4 kişi telefondan bağlı olup 720 p video izlese bile oyunlarında bir gram dalgalanma ping sorunu olmuyor kendim test ettim geçme imkanınız varsa düşünmeyin.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Oyunlarda ping değerleri az olan internet sağlayıcıları olarak bunları bulabildim. Superonline çok pahalı olduğu için bu ikisi arasında tercih yapacağım. Bana uygun gelen seçenekleri alta yazdım. Şu durumda netspeed daha mantıklı ama hep kablonet tavsiye edildi. Netspeed kullanan varsa aldığı hız ve pinglerle alakalı beni bilgilendirebilir mi? (Başka önerebileceğiniz internet sağlayıcılarını da belirtebilirsiniz)

KABLONET= 25 Mbps'e Kadar Akıllı Sınırsız, 2 Mbps'e Kadar Upload 80 TL
NETSPEED= 35 Mbps Fiber Star. 3 Mbps'e Kadar Upload 90 TL
Kablonet kullanıyorum kim övüyor bu interneti anlamıyorum 2 aydır internet kullanamıyorum ilk ay kullandım sonraki tüm aylar sorun üstüne sorun artık aramayı bıraktım bıkkınlık verdi bırak benim oyundaki ping sorunlarını falan artık gerek babam gerek kardeşim bile internet çekmiyor falan diye söylenmeye başladı leş gibi bir firma destek bile bulamiyorsun ariyorsun genel sorun diyip başka hiçbirsey soylemiyorlar arıza kaydı oluşturuyorum adam eve gelmeden ariyor modeme reset atiyor düzelmesini bekliyor düzelmiyor zorla eve getirtiyorum bu seferde benim burdan yapabileceğim bir şey yok genel sorun diyor zaten 5mbps upload vericek onunda yarısını anca veriyor download a deginmiyorum bile yaşadıklarım bunlar alıp almamak senin kararın ama alırsan taahhüt yaptırma tek sorunda ayrıl gitsin zaten sonra yalvarmaya başlarlar dön diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,625
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom