Neler Yeni

kablosuz kulaklık önerisi

ibik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
arkadaşlar selamlar 2500 bütçem var oyun içn kulaklık alacağım o fiyata alınabilir kablosuz kulaklık var mı varsada gecikme durumundan çekiniyorum biraz neye göre daha iyi veya gecikme iyi mi kötü mü nelere bağlı olduğunu da bilmiyorum aldığıma değsin istiyorum o paraya kablosuz almak mantıklı mı sizce ASUS TUF H1 ürününün kablosuz modeli nasıl
teşekkür ederim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
arkadaşlar selam 1500 2000 bütçem var kulaklık alacağım o fiyata alınabilir kablosuz kulaklık var mı varsada gecikme durumundan çekiniyorum biraz neye göre daha iyi veya gecikme iyi mi kötü mü nelere bağlı olduğunu da bilmiyorum sizce ASUS TUF H1 ürününün kablosuz modeli nasıl
teşekkür ederim
Ne için oyun içinmi müzik içinmi ne için?

• Beğen
Reaksiyonlar: ibik

ibik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler <3

ibik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçeyi birz daha arttırıp barracuda x alabilirsiniz
baktım şimdi ona ve o seviyedeki kulaklıklarada beni gecikme biraz ürkütüyor çünkü oyun için alacağım valo cs vb onun yarı fiyatına güzel kablolu bir kulaklıkla performans daha mı iyi olur diye düşünmekteyim eğer gecikme sorun olmazsa barracudayı alacağım söyleyeceğin bir şey var mı bu konuda

baktım şimdi ona ve o seviyedeki kulaklıklarada beni gecikme biraz ürkütüyor çünkü oyun için alacağım valo cs vb onun yarı fiyatına güzel kablolu bir kulaklıkla performans daha mı iyi olur diye düşünmekteyim eğer gecikme sorun olmazsa barracudayı alacağım söyleyeceğin bir şey var mı bu konuda
eskiden bu kulaklığı çok araştırmıştım herkes gecikme yapmadığını söylemişti

• Beğen
Reaksiyonlar: ibik
Top Bottom