Neler Yeni

Kablosuz mouse önerisi

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Merhabalar bu 4. Konu acisim kusura bakmayın ama aradığım şeyi bulamadım bana kablosuz mouse önerir misiniz bütçe yazmicam güzel mouse önerin yeter öyle g pro x gibi de pahalı olmasına gerek yok ama güzel olsun beni uzun yıllar götürsün bide yanına mousepad önerisi valorant tarzı oyunlar oynuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Tayfun Balım
Merhabalar bu 4. Konu acisim kusura bakmayın ama aradığım şeyi bulamadım bana kablosuz mouse önerir misiniz bütçe yazmicam güzel mouse önerin yeter öyle g pro x gibi de pahalı olmasına gerek yok ama güzel olsun beni uzun yıllar götürsün bide yanına mousepad önerisi valorant tarzı oyunlar oynuyorum
İkinci el deatahdder v3 pro bakabilirsin 2000 2500 bandında

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuz Tutkun
Eğer elin büyük ise Steelseries Rival 650 öneririm. Güzel sağlam bir mouse. Kendim kullanıyorum gayet memnunum. Ağırlıkları var çıkarılabiliyor.

Şuanki fiyatını hakediyor mu dersen bana göre hakediyor. Büyük mouse lazım bana çünkü.😂 Sırf büyük, kablosuz ve Steelseries markasını sevdiğim için almıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Bayram
Dostum m800 ultra al geç dragon flay f1 pro max ile aynı sensör aynı muc 1k fiyat farkı gereksiz boşa arama al geç m800 ultra

Üsame Ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Üsame Akiş
Dostum m800 ultra al geç dragon flay f1 pro max ile aynı sensör aynı muc 1k fiyat farkı gereksiz boşa arama al geç m800 ultra
Link atabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe yoksa tercih edebilirsin, bütçe varsa f1 pro max veya dragonfly pro max daha hoş olur.
Ya bütçe sorun değil abi çok fark yok demiş bence de çok fark yoksa 1 k para da boş

Top Bottom