Neler Yeni

Kablosuz mouse önerisi

Xayrx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Ahmet yavuz
1000tl bütçem var çok azda olsa üstüne çıkabilirim fps oyunları oynuyorum gaming mouse önerilerinizi bekliyorum

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]

Xayrx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Ahmet yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet videosunu az önce attı ve baya detaylı istersen göz atabilirsin bende almayı düşünüyorum
tamam yazdım bunu haste almayı düşündüm sipariş verdim ama hem pahalıyıdı hemde bana göre değildi ve kabloluydu onsan iptal ettim buna bakacağım şimdi

Xayrx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Ahmet yavuz
alırsam incelemesini bende çekmeyi planlıyorum bu fiyat bareminde çok iddialı özelliklere sahip ayrıca video rehber tarzında sorularına yanıt bulabilirsin
sorunum kalmadı bence bü çok okey 3395 nerden bulabiliriz başka diye düşündüm mcusu da ideal ve palm clawa uygun adamın elinden anladım

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
sorunum kalmadı bence bü çok okey 3395 nerden bulabiliriz başka diye düşündüm mcusu da ideal ve palm clawa uygun adamın elinden anladım
aynen baya iddiali bir ürün zaten ilerleyen zamanlarda dikkat çekeceğinide düşünüyorum o yüzden elimden geldiğince ikinici videosunu atan lişi ben olmayı deneyeceğim :D

Xayrx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Kerem Ahmet yavuz
aynen baya iddiali bir ürün zaten ilerleyen zamanlarda dikkat çekeceğinide düşünüyorum o yüzden elimden geldiğince ikinici videosunu atan lişi ben olmayı deneyeceğim :D
atarsan izleyeceğime emin olabilirsin :d

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
Şahin Şahin
Top Bottom