Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kablosuz RGB Mouse 60₺🔥🎁

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yaman Kurşun
Aliexpresste aynı fare senelerdir 100 tl şimdi temu çıktı diye her şeyi paylaşırsınız yandık 🤣🤣

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Bayram

kerimavrs

80+ Silver
hocam kim bilir kaç ay sonra gelicek orda gösterilen tarihlerde asla gelmiyor o ürünler
hiç güvenli durmuyor
Neyi kötülüyorsun hocam denedinmi? Hadi denemedin bizede inanmiyorsun youtubedemi yok? Gir aç bak az şu kötü düşüncelerden arın trendyol gibi uygulama aliexpress i geride biraktı bırakacak az görün gerçekleri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler böyle değişik değişik ürünler aldım bunların hepsi böyle gelir mi sizce?
Gelir hocam ben 23 parça sipariş etmiştim dün şuan kargolanmiş :) bedava ürünler.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Bayram
Neyi kötülüyorsun hocam denedinmi? Hadi denemedin bizede inanmiyorsun youtubedemi yok? Gir aç bak az şu kötü düşüncelerden arın trendyol gibi uygulama aliexpress i geride biraktı bırakacak az görün gerçekleri.

Gelir hocam ben 23 parça sipariş etmiştim dün şuan kargolanmiş :) bedava ürünler.
At s2 ya kullanmadan güven vermedi demeleri yok mu şxşwşxşs sipariş verdim bende gelmese de çok önemli bir şey değil yani denemiş olurum belki ileride uyguna bir şey gelirse rahat alırım

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ensar Polat
At s2 ya kullanmadan güven vermedi demeleri yok mu şxşwşxşs sipariş verdim bende gelmese de çok önemli bir şey değil yani denemiş olurum belki ileride uyguna bir şey gelirse rahat alırım

Sansürsüz yazsana kral korkuyomusun

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Bayram

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali taha

Hepsi tek pakette mi geliyor sanırım 5 parça sınır var dı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
944,077
Üyeler
148,552
Son üye
Rubar1
Top Bottom