Neler Yeni

Kaçak telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ramazan Türk
Arkadaşlar 7.500tl ye kadar kaçak telefon önerisi olan var mı? Aklımda Redmi note 12 pro var. Ancak emin olamadım. Bir de bu telefonlarda global falan mezvusu vardı bir yerinde G yazması gerekiyordu o mevzu neydi acaba. Şimdiden teşekkürler.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
11t veya diğer serileri güzel telefon ama şuanda yd piyasası ne kadar bilmiyorum

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Oneplus 9 a bakabilirsin

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar 7.500tl ye kadar kaçak telefon önerisi olan var mı? Aklımda Redmi note 12 pro var. Ancak emin olamadım. Bir de bu telefonlarda global falan mezvusu vardı bir yerinde G yazması gerekiyordu o mevzu neydi acaba. Şimdiden teşekkürler.
global verisiyonu = gb yazar

sakın kaçak alma hiçbir şekilde orjinal parça bulunmuyor ve yan sanayi ürünlerdede sürekli hatalar veriyor

3 yıldır redmi note 10s gb kullanıyorum keske nokia alaydımda kaçak almasaydım dedim en sonunda

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Yd piyasasını bilmem ama 12 pro balon tel

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ramazan Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
global verisiyonu = gb yazar

sakın kaçak alma hiçbir şekilde orjinal parça bulunmuyor ve yan sanayi ürünlerdede sürekli hatalar veriyor

3 yıldır redmi note 10s gb kullanıyorum keske nokia alaydımda kaçak almasaydım dedim en sonunda
Şuan bende redmi 9t kullanıyorum. 2. Yılı bitti ve aldıktan 1.5 yıl sonra sadece 1 kez IMEI attırdım. Onun dışında hiç bir sıkıntı çekmedim. Ne yazılım yönünde ne donanım yönünde yeni yeni donmalar başladı onu da redmi sonuçta en fazla 2 3 yıl gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcheveslisi11
bence gidip kendin alman daha mantıklı sonra başın ağrımasın

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Şuan bende redmi 9t kullanıyorum. 2. Yılı bitti ve aldıktan 1.5 yıl sonra sadece 1 kez IMEI attırdım. Onun dışında hiç bir sıkıntı çekmedim. Ne yazılım yönünde ne donanım yönünde yeni yeni donmalar başladı onu da redmi sonuçta en fazla 2 3 yıl gidiyor
herhangi bir ekran kırılma fln yaşarsanız anlarsınız dediğimi

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Hamza Ziya Üstün
Oneplus 9 veya mi11t. Redmi note 12 proya hiç bulaşmayın mtk1080 yoksa çöp. Mtk1080 modelse bile op9 ile 11t daha iyi her türlü.

Top Bottom