Neler Yeni

🔥⚽KADER MAÇI | TÜRKİYE SON 16 DA Türkiye 2-1 Çekya

eren28tr

80+ Platinum
2024 yılında cahil kalmak ayrı cahilliği savunmak apayrı.
Satılan toprakların çoğunluğu %52.6 sı filistinli olmayan toprak sahiplerinden alındı.
906dönüm toprak satıldi. %6 yapmiyor. Filistinde yahudilere karşı toprak satisi yasaktı. Satan cogu kisi tehdit ile ya da rüsvetle baska uyruklu kişi üzerine satıyordu.
Önüne gelen parayi basan alamiyordu satmiyordu. 1948 yılında 906 donum sadece yahudilerindi. Ve bunlarin %30 u kadarinda yerlesim vardı. Gün gectikce cogaldikca sivil halkı öldurup bombalayarak evlerinden kovdular ve topraklara cöktüler. 70-80 yıldır bu suruyor...
Kaynak? Az salla cahil Arap sevici seni

redblack

80+
Bu arada forumda yazılan her şey doğru Arap seviciysen kabullenemeyebilirsin gerçekler bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim vicdanım rahat gerçekler bu kaynak? Doğu Türkistanı niye söylemiyorsun sallama la Filistin ne zaman yardım etti bize???

Zorunda değiliz bu arada bunlar için bayrak bile Açmam.

Bunuda oku yardım etmiş aynen iyi salla.
Anladım kardeşim sen gözlerini kapatmışsın görmek istediğini görmek duymak istediğini duymak istiyorsun o yüzden sana laf anlatılmaz ama er yada geç öğrenirsin tüm gerçekleri ne Filistin ne doğu Türkistan ne çinde uygur Türkleri nede dünyanın her yerinde zulme uğrayan müslüman bir kişi bile olsun istemiyorum ve bunu kimse istemez

eren28tr

80+ Platinum
Anladım kardeşim sen gözlerini kapatmışsın görmek istediğini görmek duymak istediğini duymak istiyorsun o yüzden sana laf anlatılmaz ama er yada geç öğrenirsin tüm gerçekleri ne Filistin ne doğu Türkistan ne çinde uygur Türkleri nede dünyanın her yerinde zulme uğrayan müslüman bir kişi bile olsun istemiyorum ve bunu kimse istemez
Bana ihanet eden ülke umrumda bile değil sen git yardım et o zaman çok seviyorsan

redblack

80+
Bana ihanet eden ülke umrumda bile değil sen git yardım et o zaman çok seviyorsan
Sana ihanet edenle işin olmasın tabi de İsrail de Amerika da ve bir çok ihanet eden gavur ülkeleriyle iş birliği içerisindeyiz çünkü buna mecburuz bi cacık bilmiyorsun boş beleş yazıp duruyon yazdıklarına da dikkat et

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
bak kardeşim ne güzel yazmışsın iste mi yo rum kim sen bunlar senin şahsi görüşün insanları kendi görüşün altında birleşmesi için zorlayamazsın insanlar senin görüşünü paylaşmadığı için onları zorbalayamazsın bunlar senin görüşün burda görüşünü propaganda aracı olarak kullanmaktansa insanlara sebeplerini sun ve geri çekil çirkinleşmeye gerek yok değil mi

eren28tr

80+ Platinum
Sana ihanet edenle işin olmasın tabi de İsrail de Amerika da ve bir çok ihanet eden gavur ülkeleriyle iş birliği içerisindeyiz çünkü buna mecburuz bi cacık bilmiyorsun boş beleş yazıp duruyon yazdıklarına da dikkat et
Erdoğan yapıyorsa nabayım benmi yapıyorum iş birliği Filistinden banane zorunda değilim desteklemek çok seviyorsan yardım et burda bunu yazma kimse bu bayrağı açmak zorunda değil.

redblack

80+
bak kardeşim ne güzel yazmışsın iste mi yo rum kim sen bunlar senin şahsi görüşün insanları kendi görüşün altında birleşmesi için zorlayamazsın insanlar senin görüşünü paylaşmadığı için onları zorbalayamazsın bunlar senin görüşün burda görüşünü propaganda aracı olarak kullanmaktansa insanlara sebeplerini sun ve geri çekil çirkinleşmeye gerek yok değil mi
Bak kardeşim güzel kardeşim canım kardeşim benim bak bende güzel güzel anlatıyorum zatende nedense benim dediklerimden rahatsız olmuşsun buda yanlış değil mi

eneskaya6

80+ Silver
Kaynak? Az salla cahil Arap sevici seni
Cocuk sana aciyorum. O kadar emindin ne oldu...
yıl 1915 diye anlatilan olay seydibesir olayı 1918 yılında ingilizlere esir düsen yaklasik 15bin askerimizin ingilizler tarafından zehirli suya sokularak kör edilmesi olayı. İngilizlerin bunu yapmasinin en buyuk nedeni ermenilerin bize olan kini ve ingilizlere türk askerlerinin rahat birakmalarını istememesi.

Konu sahibinden özürr dilerim yazma sebebim arastırma yapmadan dogruymus gibi sallama ile yazılan bir yaziyi dogruymus gibi konuya atan cahile cevap olmak. Ülke vs önemsiz suan bilgi kirliliğini gidermek

eren28tr

80+ Platinum
Cocuk sana aciyorum. O kadar emindin ne oldu...
yıl 1915 diye anlatilan olay seydibesir olayı 1918 yılında ingilizlere esir düsen yaklasik 15bin askerimin ingilizler tarafından zehirli suya sokularak kör edilmesi olayı. İngilizlerin bunu yapmasinin en buyuk nedeni ermenilerin bize olan kini ve ingilizlere türk askerlerinin rahat birakmalarını istememesi.
tamam kaynak at diyorum bunu diyorsun ya ?????????????? ihanet etti işte git araştır gram umrumda değil.

redblack

80+
Erdoğan yapıyorsa nabayım benmi yapıyorum iş birliği Filistinden banane zorunda değilim desteklemek çok seviyorsan yardım et burda bunu yazma kimse bu bayrağı açmak zorunda değil.
İşte bazı şeyler bizim elimizde değil destek olup olmamak herkes kendi bileceği iş sen uyu hadi kardeşim

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
Bak kardeşim güzel kardeşim canım kardeşim benim bak bende güzel güzel anlatıyorum zatende nedense benim dediklerimden rahatsız olmuşsun buda yanlış değil mi
hayır rahatsızlık felan yok görüşlerini ifade edebilirsin ama insanlar sana bu konuda katılmadığı için 7 düvele savaş açmış durumdasın agresif konumda olan ve saldıranın sen olduğunu göremiyorsun bile bak gayet olumlu yaklaştım sana hiçbir geçmişimiz yok objektif olarak yaklaştım direk saldırıya geçtin eziyet altındaki bir grup topluluk ırk ülke millet ne dersen artık onlar için kollektif şuur oluşturup koruma talep etmek için insanlara saldırıya geçemezsin elinden gelse ideolojini silah zoruyla kabul ettireceksin insanlara bu tutumunun yanlış olduğunu anlatmak istiyorum sana 10 yaşında değiliz değil mi neyin öfkesi bu biraz duygularına hakim ol hiçbir şey için kimseyi zorlayamazsın nokta

eren28tr

80+ Platinum
https://tr.wikipedia.org/wiki/Arap_Ayaklanması al o zaman

İşte bazı şeyler bizim elimizde değil destek olup olmamak herkes kendi bileceği iş sen uyu hadi kardeşim
tamam koş sen yardıma.

link bile atamıyorsun la sallamışsın tamamen .ASFA:DSAÇFAÇFA

Top Bottom