Neler Yeni

kafa yormayan oyun tavsiyesi

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
forza 4 deki geçirdiğim saate bak oyun çok güzel bir de arabalara aşık bir insansan mükemmel
1665000992749.png

• Beğen
Reaksiyonlar: rave

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam Ats mi daha iyi Ets mi?bir de klavyeyle sarar mı?
Valla klavyeyle oynuyorum gayette sarıyor. Ats de manzara çeşitliliği fazla. Ets de araç çeşitliliği ve modifiye seçeneği fazla.
Ets2 de yollar neredeyse hep birbirinin aynısı ama ikisininde tadı başka. 50-100 Saatte ETS2 içeriğini bayağı tükettikten sonra manzara için ATS ye geçebilirsin.

Yarış oyunları biraz dikkat istediğinden pek önermem ama illa yarış oyunu arıyorsan da Wreckfest'i öneririm. Tarzı diğerlerinden farklı olduğundan çabuk sarıyor.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Ets2 ve ats yi dizi film izlerken veya müzik dinlerken oynuyorum bayağı sarıyor. Doğrusu ben cs oynarken bile yapabiliyorum onları. 😅
her oyunda bende arkada müzik açıyorum zaten o ayrı :D ets2 de 100 saatim var direksiyon setsiz bi yerden sonra baydı beni

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
her oyunda bende arkada müzik açıyorum zaten o ayrı :D ets2 de 100 saatim var direksiyon setsiz bi yerden sonra baydı beni
Benimde 130 saat civarı var ETS2 de ama bayan direksiyonsuzluk değil her yolun neredeyse aynı olması oldu. Şehir içleri hariç her yer aynı olur mu yav :D

• Beğen

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
NFS HEAT 500 DEN 25 LİRAYA İNDİ DÜŞÜNEBİLİRİSN
amazonun ücretsiz verdiği var benle alakalı bir optimizasyon sıkıntısı var sanırım grafikler ultrada ama çamur gibi netliği arttırınca bu sefer kasma oluyor saldım bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doom akar gider tavsiye ederim
doom eternal oynayacağım sanırım 2016 versiyonunu oynadım sağolasın

Hocam Fh4 oynuyorum cok mukemmel bir oyun bence direkt alin game pass zaten bir cok oyunu test edip kendinize göre en iyi oyunu bulacaksiniz.

Ayrica Assetto Corsa da guzel bir secim olabilir bir cok DPC sunuculari var guzel sariyor eger arkadasin vesaire var ise zaten olmasa bile birileri arkana yapisiyor.
Hocam the long dark tavsiye ederim hayatta kalma oyunu olarak. Oyun çok rahatlatıcı bana göre.
the long darkı bitirdim youtubeden izleyerek sağolasın :D forza kesin oynamayı düşünüyorum dediğiniz gibi gamepasste deneye deneye bulucam kafama göre bir şey

Hocam Ats mi daha iyi Ets mi?bir de klavyeyle sarar mı?
hocam bence ets ayrıca klavye yerine klavye+fare oynayınca yine sarıyo bir süre

forza 4 deki geçirdiğim saate bak oyun çok güzel bir de arabalara aşık bir insansan mükemmel Alıntıyı görüntüle
iyiymiş valla şu kadar sarsa yeter de artar bile :D

Benimde 130 saat civarı var ETS2 de ama bayan direksiyonsuzluk değil her yolun neredeyse aynı olması oldu. Şehir içleri hariç her yer aynı olur mu yav :D
haklısınız o var bir de ama 100 saate kadar sıkılmamıştım yine de

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
crash bandicoot 4

• Beğen

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
pcde kol desteği olan arkada müzik açıp oynayabileceğim kanser ve zorlayıcı yanı olmayan kafa dağıtmalık uzun süreler oynayınca sıkmayan ve saran oyun arıyorum ne önerirsiniz
Forza Horizon 5

• Beğen

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,211
İsim
Kaan
ghost runner güzeldir deneyebilirsin ama tek mermide öldüğün için tiltte olabilirsin kumar gibi biraz

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,211
İsim
Kaan
ghostrunner güzel gözüküyo listeye ekledim sağolasın

ah be hocam tam videolara öyle bi bakınca güzel gelmişti gözüme tek mermide ölme olayı sıkıntı
alışınca bölümler hızlı ilerliyor ama büyük robotlar biraz uğraştırıyor

Top Bottom